FRANK GAMBALE & ALL STAR BAND: Sweeping across Europe tour 2022 – Klaipėda

FRANK GAMBALE & ALL STAR BAND: Sweeping across Europe tour 2022 – Klaipėda

ATNAUJINTA 2021.04.02

Pranešame, kad dėl besitęsiančios pandemijos visas grupės Frank Gambale & All Star Band koncertinis turas ir kartu koncertas Klaipėdoje yra perkeltas iš 2021 m. balandžio 4 d. (sekmadienis) į 2022 m. balandžio 3 d. (sekmadienis).

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.

Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki 2021 m. birželio 30 d.

Pinigai, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymu dėl bilietų kompensavimo už COVID-19 pandemijos metu perkeltus renginius, bus pervesti per 14 d. po koncerto  (t.y. po 2022 m. balandžio 3d.).

Norint grąžinti bilietus prašome kreiptis el. paštu: [email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus ir dėkoja už kantrybę, palaikymą bei pasitikėjimą.

 

Vienas garsiausių pasaulio gitaristų Frankas Gambale su grupe koncertuos Lietuvoje

„Frankas Gambale yra vienas geriausių gitaristų visoje planetoje“ (Chick Corea)

„Norėčiau praleisti kokį mėnesį, mokydamasis iš Franku Gambale“ (Pat Metheny)

„Būtų gerai „nukirsti“ jam rankas ir prisitaikyti sau“ (John McLaughlan)

Tai tik kelios citatos apie 2022 metų balandžio pradžioje į Lietuvą su grupe pirmą kartą atvyksiantį gitaristą virtuozą Franką Gambale. Šiandien jis be užuolankų ir visai pagrįstai vadinamas vienu geriausių gitaristų pasaulyje.

Jo gyvi pasirodymai įsimenami ilgam dėl neįtikėtinai stiprios energijos, skleidžiamos tiek elektrinės, tiek akustinės, tiek ir džiazinės hollow-body gitaros. Nenuostabu, kad kartu su juo pastoviai groja kiti talentingi muzikantai.

Visi kvarteto nariai drauge atlieka puikų funky, džiazo, džiazroko ir to, kas slypi tarp šių muzikos stilių, komplektą. Kokia tai energinga ir galinga grupė, galima pajusti tik jos koncertų metu, todėl užuot klausius vien įrašų, tiesiog privaloma juos pamatyti scenoje. „Frank Gambale & All Star Band“ Lietuvoje surengs du koncertus: 2022 m. balandžio 2 d. (šeštadienį) klube „Vakaris“ Vilniuje ir balandžio 3 d. (sekmadienį) klube „Jazzpilis“ Klaipėdoje.

 

 
 

1

DAUGIAU