Gabrielė Vilkickytė: Mes kiekvienas esam meilė

Gabrielė Vilkickytė: Mes kiekvienas esam meilė

Kiekviena karta turi savo balsą, kuris taikliai įgarsina šios dienos vidinius rūpesčius ir džiaugsmus.

Gabrielė Vilkickytė – 2021-ųjų M.A.M.A. apdovanojimuose pelniusi „Metų proveržio“ apdovanojimą yra vienas tų balsų, žiniasklaidoje dažnai vadinamas „deficitiniu“.

Brutaliai atviros dainos, kuriose nėra nei vieno nereikalingo žodžio, apima meilės, kuri gydo, baimės, kuri augina, pykčio, kuris įkvepia kurti, temas. Jei paklaustumėte Gabrielės gerbėjų, kokiu vienu žodžiu jie apibūdintų jos gyvus koncertus – neabejojame, atsakytų „terapija“.

Pavasarį tapusi nepriklausoma atlikėja, Gabrielė daugelį stebina savo bręstančia drąsa, kasmet augančia auditorija ir labai greitai iššluojamais bilietais į jos autorinius koncertus.

Ne veltui vasario 14 d. jauna atlikėja pirmąkart pasirodys „Žalgirio“ arenoje – pagaliau tilpsime visi.

Į sceną naujo albumo pristatyti ji lips su muzikos meistrų komanda – gyvo garso grupe, pučiamaisiais bei choru. Klausytojai išvys specialiai Valentino dienos tematika paruoštą autentišką scenografiją.

Koncerto pavadinimas skamba kaip priminimas – „Mes kiekvienas esam meilė”, o kaip pratęsia pati Gabrielė: „bet tik mylintis tą žino. Iš lėto gyjant žaizdoms, ieškant kelio namo. Lauksiu jūsų scenoje prisirpusi atvira širdim.“

Nuorodos į dainas:

1. https://www.youtube.com/watch?v=rSz2OzJoSes

2. https://www.youtube.com/watch?v=D7_obtUR5HI

3. https://www.youtube.com/watch?v=Ltc6vrrsXeE

4. https://www.youtube.com/watch?v=1G1Ln3aaDbc

 

1

DAUGIAU