„Garso namai“ koncertas – instaliacija  Juliaus Slovackio teatras (Lenkija, Krokuva) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

„Garso namai“ koncertas – instaliacija Juliaus Slovackio teatras (Lenkija, Krokuva) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Norint prisitaikyti nuolaidą internetu įveskite nuolaidos kodą “nuolaida”.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Koncertas – instaliacija „Garso namai“

Režisierius, muzikos autorius Wojciech Blecharz

Dramaturgas Ariel Efraim Ashbel

Šviesų dailininkas, vaizdo projekcijų autorius Michał Jankowski

Vaidina: Bożena Adamek – Nurkowska, Lidia Bogacz – Popiel, Halina Jarczyk, Ewelina Przybyła,

Andrzej Bonarek, Tadeusz Zięba.

Muzikantai: Sara Haber, Sara Ślemp

Prodiuseris Andrzej Bonarek

Režisieriaus asistentas Marcin Zając

Trukmė: 1 val.

W. Blecharz vienas įdomiausių šiuolaikinių Lenkijos kompozitorių. Čia viskas kitaip nei įprastame koncerte. Žiūrovai sėdasi prie daugiau nei 40 specialiai sukonstruotų instrumentų ir laikydamiesi kūrėjų – aktorių ir muzikantų – nurodymų patys kuria garsus. „Garso namai“ – tai susitikimo vieta, kuri leidžia žiūrovams aktyviai dalyvauti kolektyvinėje kūryboje, o tuo pačiu ir individualiai įsiklausyti, kontempliuoti garsus. Galima būti tiek stebėtoju, tiek aktyviu dalyviu, ir tik nuo pačių žiūrovų priklauso, kaip susikomponuos „Garso namų“ elementai ir kas suskambės scenoje. Tam nereikalingas joks muzikinis pasiruošimas, tik mėgautis garsu.

Spektaklis skirtas žiūrovams nuo 12 m.

ĮSPĖJIMAS: spektaklio metu yra naudojami Strobe žibintai, kurių poveikis gali turėti įtakos asmenims sergantiems epilepsija. Apie 65 proc. asmenų, kurie serga epilepsija, vis dar gali būti neigiamai paveikti ties 10 iki 12 pliūpsnio per sekundę intervalais šviesos.

Festivalio lenkų teatro dienų partneris – Adomo Mickevičiaus institutas (Varšuva, Lenkija)

DAUGIAU