Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas

Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas

Lapkričio 18 dieną Vilniuje koncertuos genialus amerikiečių gitaristas, kompozitorius, dainininkas ir  bliuzo legenda Jurijus Naumovas!

Roko ir bliuzo legenda, unikalus muzikantas, dainų autorius, kompozitorius, genialus gitaristas iš Niujorko Jurijus Naumovas Vilniuje surengs kūrybinį susitikimą – koncertą draugams, originalią meistriškumo klasę, mažoje, bet labai jaukioje 35 vietų salėje, Vilniaus meno erdvėje „Kvartirnik“, kuri randasi adresu Antakalnio g. 39. Šis renginys vyks penktadienio vakarą, lapkričio 18 d., 18:00!

Nepaisant sudėtingo gastrolių tvarkaraščio, pasinaudojus ilgamete draugyste, renginio organizatoriams pavyko susitarti su gitaristu dėl tokios nepakartojamos Šventės visiems gyvos muzikos ir tikro meno gerbėjams!

Tokio profesionalumo ir kūrybinio dvasingumo koncertai – retas įvykis visame pasaulyje, nes tokie talentai yra tarsi paties Kūrėjo apreiškimas! Kiek jų buvo galima suskaičiuokite ant pirštų: J.S.Bach, J.Page, P.McCartney. Drąsiai į šią eilę galime statyti ir bliuzo, baroko, baladinio roko genijų Jurijų Naumovą!

J. Naumovas realizavo save ir yra pripažintas pasaulio roko, bliuzo, džiazo – muzikos – Mekoje, JAV sėkmingai apsigyvenęs pasaulio širdyje – Niujorke! (nueikite į jo internetinę svetainę, pažiūrėkite – nepatingėkite, raskite informacijos apie jį internete, jo dainas ir kūrinius „Youtube“ ir įsitikinsite patys!

Jo itališkas-žydiškas kraujas susimaišė su tarptautine pasaulio kraujo grupe – balta ir juoda muzika, ir dabar jo gyslomis teka nuostabi energija iš pačių roko šaknų!

Jo bliuzo kūriniai jau seniai tapo gyva žanro klasika, nuostabios baladės ir dainos: „Pasaka apie Karlą – rokenrolo karalių“, „Stanislavskio teatras“, „Žvaigždėta naktis“ ir kt. yra auksiniai pasaulio roko muzikos šedevrai!

Sveiki atvykę į Vilnių, maestro Jurijau Naumovai, laukiame Tavęs ir Tavo kūrinių, kurie nukelia į dangų ar kokias kitas nežinomas erdves, nepalieka abejingų ir įsiskverbia į pačią širdį!

Bilietai į vienintelį unikalaus muzikanto Jurijaus Naumovo (Niujorkas) koncertą-susitikimą lapkričio 18 d., 18.00, jaukioje Vilniaus meno erdvėje „Kvartirnik“, esančioje Antakalnio g. 39. parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!
Visa informacija dėl bendradarbiavimo, meet & greet, koncertų ir bilietų užsakymo telefonu: +37064536403, +370 671 76502, +370 61801331
Turintiesiems Ukrainos pasus įėjimas nemokamas (būtina išankstinė registracija telefonu +37064536403
)

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos: netaikomos
 

DAUGIAU