Gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS

Gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS

Improvizacijos teatras KITAS KAMPAS: „Gero humoro dozė“

Mes esam sistema

Visiems savo žiūrovams „Kito kampo“ aktoriai ruošia jau kultiniu spektakliu tapusią „Gero humoro dozę“. Trumpai sakant, tai reiškia, kad teatre jūs: juoksitės, kikensite, raudonuosite, lankstysitės, stebėsitės, trypsite kojomis ir verksite… iš juoko!
Tai dar ne viskas. Improvizacijų šou aktoriai niekada neparuošia iš anksto, tad scenoje jie įgyvendins pačius netikėčiausius jūsų, savo žiūrovų, pasiūlymus ir improvizuos kartu su jumis. Tai bus vienintelė, unikali, niekada ir niekur nerodyta „Gero humoro dozė“.

Susitikimo trukmė: 1,5 val.

Devintąjį sezoną pradedantis improvizacijos teatras „Kitas kampas“ žiūrovus kviečia tapti kūrybinės sistemos dalimi. Jeigu esi atviras pokyčiams ir pasiryžęs tobulėti – ateik į teatro spektaklius ir prisidėk prie jų kūrimo.

Naujame sezone teatras žiūrovams siūlys superhitu tapusius premjerinius „Improvizacijos kovų“ spektaklius, dalins „Gero humoro dozę“, o taip pat numatoma premjera, kurioje aktoriai drauge su žiūrovais ieškos atsakymo į klausimą: kas mums kasdienybėje yra nuostabūs dalykai?

Improvizacijos teatras yra sistema ir visai nesvarbu, ar tu aktorius, žiūrovas, ar muzikantas – tu esi bendros kuriamos nuotaikos dalis. Kiekvienas tavo pasakytas žodis, šypsena, žvilgsnis kuria spektaklio atmosferą ir energiją. Nori smagiai praleisti laiką? Tapk mūsų sistemos dalimi.

Mes įsitikinę – viskas įmanoma. Tu turi įtakos daugiau negu pats galvoji. Svarbiausia yra patikėti ir improvizacija tau gali padėti pasiekti savo tikslus, nes čia tu gali būti kuo tik nori. Svarbiausia – būti nuoširdžiu, atviru ir veikiančiu.

Norint pakeisti ką nors gyvenime, teatre, valstybėje pirmiausia turi keisti save. Pokyčiai gąsdina, bet jie visada veda link gero. Mes – improvizacijos teatras – esame už gerą nuotaiką ir teigiamus pokyčius.

Mes esam sistema.

Sistemos nariai – aktoriai Kiril Glušajev, Audrius Bružas, Martynas Nedzinkas, Balys Latėnas, Laurynas Jurgelis, Oskar Vygonovski, Marius Čižauskas, Adomas Jasiukėnas, Gailė Butvilaitė, Dmitrij Golovanov.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos:
– 20% studentams ir moksleiviams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 15 % su Laisvalaikio kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
– 15 % su Daily Card kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
– 15 % su Pegasas kortele 1 bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2018 balandžio 24 15:00 2018 gegužės 10 15:00 2018 gegužės 10 17:30 2018 gegužės 14 15:00 2018 gegužės 20 15:00 2018 gegužės 20 17:30