GIEDRĖ | Vilnius | Akustiškai

GIEDRĖ | Vilnius | Akustiškai

Giedrės akustinis turas „Kiaurai sielas“
 
Dainų autorė ir atlikėja Giedrė su pianistu Andrejumi Polevikovu spalio 4-ąją Vilniuje pradės, o lapkričio 30 d. Klaipėdoje pabaigs akustinį rudens turą, jo koncertuose 15-oje šalies miestų pristatys naujausią programą „Kiaurai sielas“.
 
Atvira, jautri, asmeniška, net kiek dilginanti Giedrės kūryba, apvilkta kosmonautės Žemėje kostiumu ir kartais dėl įvairovės pabarstanti žaismingų konfeti, kuriems krintant į plaukus visi užsimano būti šiek tiek geresni. Jos švelnus vokalas, kuriame sluoksniuojasi drovumas ir pasiutimas, nostalgija ir gebėjimas balsu kurti purpurinio saulėlydžio ir jausmo, kad kažkas artimas apglėbia pečius, atmosferą. Vakarų su jos muzika specifinis intymumas ir specialiai šiam turui sukurta išskirtinė scenografija. Visa tai laimės klausytojai, įsigyję bilietus į Giedrės koncertus.
 
„Kiaurai sielas“ – jau dabar puikiai vertinamas naujausias Giedrės albumas, sulaukęs pačių geriausių atsiliepimų. Jo klausantis neapleidžia jausmas, tarytum tokios dainos kaip „Išdalinau“, „Tą naktį grojo Tomas Boo“, „Pražuvo pražuvo“, „Trečia para“, „Užsikloję dangaus skliautais“ visada buvo turtingame autorės dainų bagaže, nes be jų Giedrės pasirodymai nebeįsivaizduojami.
 
Pastarojo dainininkės turo per Lietuvą koncertų bilietai kone visuose miestuose buvo išparduoti. Į pirmąjį Giedrės albumo „Kiaurai sielas“ pristatymo koncertą Vilniaus Vasaros terasoje taip pat neliko nė vieno laisvo bilieto.
 
Akustinio „Kiaurai sienas“ rudens turo koncertai vyks:
 
10.04 Vilniuje, LVSO Koncertų salėje
10.16 Kauno VDU Didžiojoje salėje
10.23 Tauragės Kultūros centre
10.24 Telšių Kultūros centre
10.26 Marijampolės Kultūros centre
10.29 Utenos Kultūros centre
10.30 Šiaulių Kultūros centre
11.09 Birštono Kultūros centre
11.13 Šilutės Kultūros ir pramogų centre
11.16 Anykščių Kultūros centre
11.20 Šakių Kultūros centre
11.21 Rokiškio Kultūros centre
11.27 Alytaus miesto teatre
11.28 Ukmergės Kultūros centre
11.30 Klaipėdos Kultūros centre Žvejų rūmai
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 1val iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:20
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
BILIETŲ PIRKIMAS ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA VEŽIMĖLYJE, JŲ ASISTENTAMS BEI LYDINTIEMS ŽMONĖMS (ŠEIMOS NARIAMS):
Pirkėjai su negalia vežimėliuose ir juos lydintys asmenys bilietus gali įsigyti tik specialiai tam skirtose vietose įvedus specialų kodą*
Bilietų  kiekis salėje yra ribotas*
Įvedus kodą VIETA VEŽIMĖLIUI galite pasirinkti vietą asmeniui su negalia vežimėlyje.
Įvedus nuolaidos kodą LYDINTIS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą lydinčiam asmeniui.
Įvedus nuolaidos kodą ASISTENTAS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą asmeniam asistentui, oficialiai lydinčiam žmogų su negalia, remiantis LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu. Asistentui suteikiamas nemokamas bilietas.
Atėjus į renginį būtina turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, bus neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
DAUGIAU