Gleb Pyšniak, Dalia Dėdinskaitė | Duetissimo

Gleb Pyšniak, Dalia Dėdinskaitė | Duetissimo

DUETISSIMO

„Duetissimo“:  
Dalia Dėdinskaitė (smuikas), Gleb Pyšniak (violončelė) 
Mindaugas Juodis (paveikslai)

Programa: Zoltán Kodály, Pēteris Vasks, Bohuslav Martinů, Loreta Narvilaitė 
 
 
Į Klaipėdos koncertų salę sugrįžta nuostabūs muzikai, aukščiausio meistriškumo profesionalai –smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir violončelininkas Glebas Pyšniakas. Jau daug metų „Duetissimo“ yra kartu tiek scenoje, tiek gyvenime. „Nieko negali būti intymiau muzikoje, negu smuiko ir violončelės duetas“, – teigia atlikėjai.
Talentingi muzikai yra baigę Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, vėliau Dalia ir Glebas studijas pratęsė Austrijos sostinėje Vienoje. Prieš keletą metų grįžę iš Austrijos jie dirbo Klaipėdos kameriniame orkestre, po to įsikūrė Vilniuje.
D. Dėdinskaitė ir G. Pyšniakas yra daugelio tarptautinių konkursų laureatai, koncertuojantys žymiose užsienio ir mūsų šalies koncertų salėse, inicijuojantys įdomiausius projektus, kuriuos sėkmingai įgyvendina su kolegomis bendraminčiais iš viso pasaulio.
V. Barkausko kompozicija „Duettissimo“ inspiravo jų dueto pavadinimą. Savo programoms Dalia ir Glebas dažnai renkasi mažiau žinomus, dar neatrastus XX–XXI a. kompozitorių kūrinius ir juos kruoščiai nušlifavę klausytojams pateikia kaip tobulus brangakmenius. Dueto interpretacijos žavi giliu emocionalumu, ypatinga atlikimo kultūra ir vienas kito pajautimu ansamblyje. Apsilankykite koncerte ir patys tuo įsitikinsite!


  • Koncertas vyks I aukšto fojė. 
  • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – [email protected], 8 650 17988.

1

DAUGIAU