GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA / ARCHI KVARTETAS

GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA / ARCHI KVARTETAS

Gruodžio 1 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre patirkite muzikos stebuklą! Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų sales užkariavusi muzikinė programa savo energija užpildys ir panevėžiečių širdis.

Muzika – neatsiejama kino filmų dalis ,kuri jaudina ir žavi. Juk meilės istorija filme tikrai nebūtų tokia romantiška be muzikos, o įtempto veiksmo siužetas gali tapti net nuobodus, be gero garso takelio. Gruodžio 1 d. styginių kvartetas „Archi Quartett“ kartu su perkusininku A.Puidoku pakvies Jus nukeliauti ir į Paryžiaus kabaretą, ir perplaukti jūras ar vandenynus, išgyventi gražiausias meilės istorijas ar pasijusti lyg įtemptame veiksmo filme. Ir visa tai per vieną, stebuklingą, klausytojų ypač mėgstamą „Gražiausių filmų muzikos“ koncertą, kuriame skambės visiems atpažįstamos melodijos iš filmų „Amelija iš Monmartro“,“James Bond ”, „Moulen Rouge“ , „Karibų piratai“ bei nuostabi kompozitorių E.Morricone, A.Piazzolla, E.Kusturicos, B.Adams muzika, skambėjusi kino filmuose.

Ateikite, pajuskite filmų muzikos stebuklą!

Koncerto atlikėjai – styginių kvartetas „Archi Quartett“ – tarptautinių konkursų laureatai ir geriausių Lietuvos orkestrų muzikantai, šalia klasikos atliekantys pop, rock, latino, filmų muziką ir visą tai grojantys su tokiu energijos užtaisu, kurio tegalima pavydėti. Jiems pritars vienas geriausių Lietuvos perkusininkų – Almantas Puidokas.

Koncerto trukmė 1val.20 min

Bilietus platina TIKETA ir Panevėžio muzikinio teatro kasos.

DAUGIAU