Grupė Freestyle (ФРИСТАЙЛ) su šventine programa ”BISU”

Grupė Freestyle (ФРИСТАЙЛ) su šventine programa ”BISU”

Grupė Freestyle (ФРИСТАЙЛ) su šventine programa „BISUI“
 
Legendinės grupės „Freestyle“, pavergusios gerbėjų širdis dar aštuntajame dešimtmetyje, šventinis koncertas. Visų mylimi hitai, kurie yra nepamirštami: «Ах, какая женщина!», «Цветет калина», «Капелька», «Белая акация», «Три сосны на бугорочке», «Кораблик любви», «С днем рожденья, мама», «Белая метелица», «Больно мне, больно», «О черных и красных розах», «Желтые розы, «Я тебе не верю», «Догорает свеча, «Фонари».

Per visą savo istoriją, grupė koncertavo praktiškai visoje Sovietų Sąjungoje, o taip pat, jiems plojo tokiose šalyse, kaip JAV, Izraelis, Vokietija ir Anglija. Dainas, kurios buvo sukurtos grupės įkūrėju, nepakeičiamu vadovu ir prodiuseriu bei kompozitoriumi Anatolijumi Rozanovu, radijo stotys groja visame Pasaulyje.

Jūsų mylimi grupės „Freestyle“ atlikėjai: Nina Kirso, Sergejus Kuznecovas, Sergejus Ganža, Jurijus Savčenko, Jurijus Zirka – savo gerbėjams paruošė visiškai NAUJĄ koncertinę programą – ryškų, gyvą, šventinį, šiltą ir dvasingą reginį, kurio pagrindą sudaro originali scenografija, grandiozinis muzikinis veiksmas. Naujus sceninius kostiumus ir atlikėjų įvaizdį sukūrė profesionali mados dizainerių komanda.

Koncerto metu skambės laiko patikrinti super hitai ir naujos dainos: «Московская любовь», «Давайте выпьем за мужчин», «Я нарисую», «Белая вьюга», o taip pat, Jūsų laukia siurprizai!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=56uAqJqL0c8

Фристайл – Ах, какая женщинаhttp://www.youtube.com/watch?v=L3gR9nD8Fw8

Фристайл – Букет бумажных роз http://www.youtube.com/watch?v=S_g8oVft-es

Фристайл и Нина Кирсо «Цветет калина»https://youtu.be/EbCpG_BLQ3Q

Фристайл – Больно мне больноhttps://youtu.be/UOP2TzyGxMs

Фристайл Нина Кирсо Кораблик любви https://youtu.be/9DmnSJKBqMQ

Interneto svetainėhttp://www.freestylemusic.ru/

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Renginio kalba: rusų
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 20% asmenims su negalia ir juos lydinčiam asmeniui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU