Grupė ”Pelenai” – geriausios autorinės ir užsienio atlikėjų dainos

Grupė ”Pelenai” – geriausios autorinės ir užsienio atlikėjų dainos

Grupė Pelenai” – geriausios autorinės ir užsienio atlikėjų dainos

„Pelenai“ – gyva lietuviško roko legenda, jau daugiau nei 20 metų savo ištikimiems klausytojams dovanojanti autorinės kūrybos bei geriausių užsienio muzikantų dainų prisodrintus koncertus. Išskirtinis muzikinis braižas, daugiametę patirtį atskleidžiantis profesionalumas, unikalus vokalistas Česlovas Gabalis ir atsidavimas gerbėjams – tai grupės vizitinė kortelė, kurios įvertinimą rodo pilnos salės klausytojų ir dainų skandavimas drauge.

Artėjant didžiausioms metų šventėms, gruodžio 22d., pramogų salėje „Vakaris“ vyks neeilinis dviejų dalių „Pelenų“ koncertas. Lietuviškuoju Bryan‘u Adams‘u neretai vadinamas Č. Gabalis su profesionalių muzikantų ketvertu atliks ne vienerius metus plėtotas, brandintas ir originaliai atnaujintas geriausias autorines dainas ir užsienio atlikėjų koverius. Praėjusiais metais “Bryan Adams project” pristatyta programa pramogų salėje „Vakaris“, sulaukė gražiausių įvertinimų, todėl muzikantai sugrįžta pasikaustę neblėstančia charizma, profesionalumu ir iki širdies gelmių žinomų dainų bagažu.

Šventiniame koncerte  skambės kruopščiai atrinkti ir dažno atmintyje įstrigę legendiniai grupės Pelenai kūriniai, tokie kaip “Laiškai”, “Tebunie”, “Lopšinė”, “Neliudėk, kad sapnas baigias”, “Sudie” ir kitos klausytojų pamėgtos dainos. Gruodžio 22-osios koncertas ypatingas, nes jame skambės ir pasaulinio garso hitai visiems gerai žinomų atlikėjų tokių kaip Bryan Adams, “Kings of Leon”, “Blur”, Ed Sheeran, “Imagine Dragons”. Kas sakė, kad rokas privalo būti trankus? Jis gali dvelkti ramuma, branda, išsilaisvinimu ir pozityvumu.

Smulkmeniškai profesionalus, gerai žinomų, tačiau kiekvieną kartą naujai suskambančių kūrinių kupinas, vaiskią nostalgiją sukeliantis, abejingų nepaliekantis – toks bus Kalėdų išvakarėse pramogų salės „Vakaris“ lankytojams rengiamas šventinis vakaras.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Bilietai brangs!

Durys: ~18 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 2
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU