Gurtam DevConf

Gurtam DevConf

Gurtam DevConf yra debiutinė Gurtam konferencija, skirta IT specialistams, kurie kasdien sprendžia praktines technologijų problemas. Konferencijos tikslas – palengvinti žinių ir patirties dalijimąsi tarp pirmaujančių daiktų interneto, sudėtingų sistemų ir realaus laiko duomenų sprendimų kūrėjų. 

Konferencija apima pranešėjų pranešimus iš visos Europos programinės įrangos kūrimo temomis, bendravimo galimybės, teminiai užsiėmimai, trys turinio salės ir vakarėlis po konferencijos. Galite tikėtis diskusijų aktualiomis interneto kūrimo temomis, įskaitant didelės apimties architektūras, duomenų bazes, saugojimo sistemas, dirbtinį intelektą, daiktų internetą ir SDET. 

Daugiau nei 500 dalyvių
Daugiau nei 20 pranešimų
3 turinio salės
konferencijos kalba: anglų 

Konferencija vyks 2024 m. rugsėjo 10 d. Vilniuje, LITEXPO parodų centre. 

Pajamos, gautos už parduotus bilietus, skiriamos pasirinktų Lietuvos universitetų IT studentų stipendijoms, taip prisidedant prie IT švietimo vystymosi. 

Apie Gurtam:

Gurtam yra tarptautinė programinės įrangos kūrimo įmonė, kuri kuria automobilių parko valdymo sprendimus įvairioms nišoms ir įmonėms, taikydama telematikos ir daiktų interneto technologijas

Pagrindinė būstinė įsikūrusi Vilniuje, Lietuvoje, o biurai veikia Bostone, Dubajuje ir Tbilisyje. Daugiau nei 20 metų patirtį rinkoje turinti „Gurtam“ įsitvirtino kaip pirmaujanti rinkos dalyvė, siūlanti platų produktų, skirtų įvairiems verslo poreikiams užtikrinti, asortimentą. Bendrovės sprendimai yra „Wialon“, „flespi“ ir „GPS-Trace“. “Gurtam” yra pripažinta visame pasaulyje dėl savo kompetencijos, pelniusi apdovanojimus tokiuose pramonės reitinguose kaip “Berg Insight” ir nuolat turinti ISO sertifikatus, pabrėžiančius jos įsipareigojimą užtikrinti kokybę ir inovacijas automobilių parko valdymo srityje.

Bilietų nuoroda: https://store.bilietai.lt/public/en/event/435877/purchase/sector/28516
Renginio svetainė: https://be.gurtam.com/conf/gurtamdevconf

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~09:00
Renginio trukmė: ~12:00
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU