HAYEJIN pristato: ”Antikvariniai Kašpirovskio dantys”. Antimaterinis koncertas

HAYEJIN pristato: ”Antikvariniai Kašpirovskio dantys”. Antimaterinis koncertas

07.13.

HAYEJIN pristato: „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – Antimaterinis koncertas

„Per karantiną paliūdėjom savo kokone ir gana, atsigaukim – jau galima vėl paskraidyti!” – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ kviečia į savo vasaros koncertą Vilniaus universiteto kieme liepos 13 dieną.

„Jau labai ilgai nebuvo pasirodymų, todėl bet kuris koncertas šią vasarą bus ypatingas tiek mums, tiek klausytojams“, – pasakoja muzikantai. „Turim dosnų žiupsnį naujų, gerų ir aktualių dainų, todėl bus labai smagu jomis paskaninti savo pasirodymą ir pristatyti klausytojams.“

Vasaros koncerte Vilniuje „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ne tik pasidalins nauja kūryba, bet sugros ir gerai žinomas energijos bombas „Į Venesuelą“, „Mažulė“, „Mangai“, „Gabalas antimaterijos“ iš visų savo albumų.

Grupė yra išleidusi tris albumus „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Problematika“ ir „Nieko nereikia daryt“. Koncerto programoje bus prisimintas kiekvienas iš jų.

 

Tai yra renginys, kuriame gali dalyvauti tik Galimybių pasą turintys žmonės, t.y. pasiskiepiję, šia liga persirgę arba gavę neigiamą tyrimo rezultatą.

Kaip įsigyti Galimybių paso QR kodą sužinokite čia: https://bit.ly/2RfOZiZ

 

Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Mažulė (official video) https://youtu.be/Ig0XZFK8d2c

Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Gabalas antimaterijos (official video) https://youtu.be/Ozf0Uz6b8KQ

1

DAUGIAU