HAYEJIN pristato: Jurga ”Jurga + Aukso pieva”

HAYEJIN pristato: Jurga ”Jurga + Aukso pieva”

07.04

HAYEJIN pristato: Jurga – „Jurga + Aukso pieva“

 

Jurga kviečia į specialų vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“, kuriame susijungs ją išgarsinusios dainos iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausio albumo „Jurga“ kūriniai. Išskirtinis koncertas istoriniame Vilniaus universiteto Didžiajame kieme, Vilniuje, įvyks liepos 14 dieną.

„Norisi po karantino prisiminti, kaip viskas prasidėjo ir kaip tai gali suskambėti dabar“, – šypsosi Jurga. „Neabejoju, kad nauja programa bus emociškai stipriausia mano koncertinė programa – į ją sudėjau tai, ką noriu pasakyti ir kas man svarbiausia šiuo metu, ir tai, ką jau patikrino laikas ir ką labiausiai iš mano kūrybos jaučia klausytojai.“

Jurga koncerte atliks naujai aranžuotas ir dėl užsitęsusio karantino gyvuose pasirodymuose gerbėjams dar nepristatytas jos pirmojo albumo „Aukso pieva“ dainas, paruoštas pernai vykusiam 15-ajam debiutinio albumo gimtadieniui.

Klausytojai išgirs tiek savo ypač mėgstamus hitus „Nebijok“, „Aukso pieva“, „Aš esu tiktai jei tu esi“, tiek koncertuose jau daug metų negirdėtus kūrinius „Galbūt“, „Kai pamirši tu mane“ ir daugelį kitų.

Taip pat koncerte skambės ir pati šviežiausia dainininkės kūryba iš jos šviesiausio ir atviriausio albumo „Jurga“. Tik pernai pristačiusi ilgai kurtas dainas, Jurga klausytojus nudžiugins energingomis kompozicijomis – „Try Me“, „1:0 šviesa laimi“, „Žodžiai tarsi vanduo“, „Jausmų karuselė“, tiek ir kitais kūną ir mintis išjudinančiais kūriniais.

„Nejaučiu, kad tematiškai žengiau labai toli nuo savo pirmojo albumo. Mano kūryba visada yra apie tuos pačius man svarbius dalykus, kuriuos jaučia mano klausytojai ir kuriais noriu su jais pasidalinti“, – sako Jurga.

 

Tai yra renginys, kuriame gali dalyvauti tik Galimybių pasą turintys žmonės, t.y. pasiskiepiję, šia liga persirgę arba gavę neigiamą tyrimo rezultatą.

Kaip įsigyti Galimybių paso QR kodą sužinokite čia: https://bit.ly/2RfOZiZ

 

Jurga | 1:0 šviesa laimi (official video) https://youtu.be/ee5kMmnaPCw

Jurga | Aukso pieva (Aukso pieva 15 – Live) https://youtu.be/osU5_hzKVz0

Jurga | Try Me (official video) https://youtu.be/mFTO6IdWpxo

1

DAUGIAU