”Ieškomi”, rež. Indrė Mickus. INSITI teatro ir kino mokykla.

”Ieškomi”, rež. Indrė Mickus. INSITI teatro ir kino mokykla.

Spektaklis “IEŠKOMI“
Rež. Indrė Mickus

2022 10 11, 19:00 val. (durys atidaromos 18:45 val.) N-7
Meno fortas (Bernardinų g.
8, Vilnius)

Režisierė Indrė Mickus
Vaidina „INSITI“ Artistų Namų teatro ir kino mokyklos aktoriai:
Kristupas Kazanavičius ir Gabrielė Baubaitė.

„IEŠKOMI“ – tai istorija apie dviejų skirtingų paauglių gyvenimus, kurie vienas kitą atrado klajodami šeimos santykių dramose. Deividas, kuris ne itin jaučia ir Alisa, kuri šalta tiek aplinkai tiek sau, pabėga iš namų ir leidžiasi į savęs pažinimo kelionę, kurioje ne tik vienas kitą įsimyli, bet ir susiduria su neeiliniais paauglių išgyvenimais. Deivido slaptas tikslas įvykdyti žmogžudystę, virsta neplanuotu kriminalu, o Alisa tampa jo bendrininke. Kartu patirti išgyvenimai juos suartina, tačiau neilgam…

„INSITI Artistų Namai“ teatro ir kino mokyklos aktorių atsiskaitomasis darbas, kurio eskizas buvo pristatytas birželio mėnesį tarpiniame mokinių atsiskaityme.

Dirbant prie spektaklio eskizo režisierės Indrės Mickus tikslas buvo padėti aktoriams atrasti įvairių atspalvių jų sparčiai besivystantiems vaidybiniams gebėjimams, valdyti emocines būsenas, kurių gyvenime jie patys nėra patyrę, išlaisvinti iš juos pačius varžančių emocinių klodų.

Spektaklio eskizo metu jaunieji aktoriai ne tik išsibandė save naujuose amplua, bet ir atsiskleidė įvairiapusiškai: jie šoko, verkė, jautriai perteikdami vidinius išgyvenimus žiūrovus paskatino atidžiau suklusti ir išgyventi situacijas kartu. Režisierės sprendimas scenoje naudoti kraują, garso efektus, muziką bei stilizuotą apšvietimą dar labiau pabrėžė personažų išgyvenamas situacijas, o vos vienas kitas scenoje naudojamas rekvizitas sukūrė laisvės pojūtį, bei išryškino pačių paauglių emocijas.

www.insiti.lt

 

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~18:45
Renginio trukmė: ~0:50
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: nėra

DAUGIAU