Ieva Narkutė. Šitaip įsimylėt | UNTOLD CITY

Ieva Narkutė. Šitaip įsimylėt | UNTOLD CITY

Ieva Narkutė skelbia didžiausią vasaros koncertą „Šitaip įsimylėt“ – išskirtinį pasirodymą Vilniuje po atviru dangumi festivalyje „Untold City“ rugpjūčio 19 dieną. Dėmesio! Bilietų kiekis ribotas!

„Koncerto laukiu kaip pasimatymo su sena pasiilgta meile, kaip susitikimo su draugais po 10 metų pertraukos, kaip Kalėdų, gimtadienio ar diplomų įteikimo. Pastarasis palyginimas, beje, labai net į temą, nes festivalis „Untold City“ vyksta fantastiško grožio Vilniaus Universiteto didžiajame kieme“, – sako Ieva Narkutė.

Dainininkė džiaugiasi, kad per priverstinę koncertinę pauzę dienos šviesą išvydo net keturios naujos dainos, tarp jų – klausytojų iškart stipriai pamilta „Šitaip įsimylėt“, kuri ir lėmė viso koncerto nuotaiką. O taip pat ir nostalgiškas duetas „Liūdnos dainos“ su Svaru iš susivienijimo „G&G Sindikatas”.

Dainininkė tikisi, kad klausytojai jos irgi pasiilgo, todėl drąsiai kviečia į festivalį “Untold City” ir ragina nuogąstavimus palikti nuošalyje. “Koncertas bus ne tik gražus, bet ir saugus. O jei staiga vėl ištiktų kažkokios nenumatytos aplinkybės ir koncertai vėl būtų uždrausti, asmeniškai pažadu, kad bilietus grąžinti ir pinigus atgauti nebūtų jokios problemos”, – sako Ieva.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.untoldcity.lt

DAUGIAU