IL SENSO pop klasikos šou su orkestru | Klaipėda

IL SENSO pop klasikos šou su orkestru | Klaipėda

Grupė IL SENSO klaipėdiečiams sukurs ypatingą vakarą – koncertuos su orkestru
„Il Senso“ ketvertas 2024-aisiais surengs daugybę pasirodymų – jų turas, kuris prasidės vasario 8 d. Anykščiuose, aplankys Panevėžį, Telšius ir daugelį kitų Lietuvos miestų. Balandžio mėnesį vėl kvies į Klaipėdos koncertų salę, čia sceną dalysis su grupės kūrybiniais partneriais – Plungės simfoniniu orkestru. Daugelis klaipėdiečių, apsilankiusių pernai metais lapkričio mėn. renginyje, žadėjo sugrįžti, jie tikrai nenusivils puikiu šou su okestru. Su šiuo orkestru „Il Senso“ įrašė puikų senosios estrados kūrinį „Iškeliaujant“, dainą lydintį jūrinį vaidybinį vaizdo klipą jau peržiūrėjo daugiau nei 167 tūkst. kartų.
 
„Il Senso“ yra operos solistai, tai keturi išskirtiniai balsai, kiekvienas su savo unikaliu žavesiu. Tai viena populiariausių grupių Lietuvoje, kurios profesionalumas, balsų dermė ir pasirinktas repertuaras pritraukia publiką visose salėse. Solistai yra puikių balsų savininkai bei talentingi aktoriai, scenoje verda aistros, kunkuliuoja jausmai, o muzika ir atlikimas priverčia tankiau plakti klausytojų širdis ir nuvilnija šiurpuliukais.
2024 metų koncertinis turas žada muzikinį pasakojimą iš garsiausių operos solistų ir  žinomiausių pasaulio ir Lietuvos dainų, kurios palies kiekvieną. Kvartetas „Il Senso“ džiugina savo gerbėjus, atlikdamas klasikinius operos kūrinius bei pateikdamas šiuolaikines lietuviškos estrados aranžuotes. Šie kūrybiniai atradimai klasikiniam repertuarui suteikia šviežumo ir naujumo. Aistringa muzikinė kelionė unikalioje atmosferoje yra pilna garsių dainų prisiminimų bei  nepakartojamų akimirkų.
Apie Plungės simfoninį orkestrą
Susikūręs 2015 m., Plungės simfoninis orkestras yra bene vienintelis tokio pobūdžio meno kolektyvas, kuriantis ne šalies didmiestyje, o regione.
 
Šiandien klausytojai džiaugiasi, kad ir Plungė turi savo Simfoninį orkestrą. 2017 m. iškilmingos Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimų „Auksinis feniksas” ceremonijos metu choro vadovai Ieva ir Paulius Lygnugariai nominuoti geriausiais metų kultūros ir meno kūrėjais. Orkestre groja apie 40 muzikantų, į kolektyvo sudėtį entuziastingai įsiliejo ne vien muzikai profesionalai, bet ir mokytojai, plungiškiai, mokęsi muzikos aukštosiose mokyklose ar konservatorijose, bei būrys gabių jaunų žmonių, baigusių meno mokyklas.  
 
Kiekvienais metais kolektyvas stipriai tobulėja, aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bet ir užsienyje. Repertuaras yra nuolat atnaujinamas, papildomas naujais kūriniais. Žinomi šalies atlikėjai bei grupės mielai kviečia orkestrą groti jų soliniuose koncertuose.
 
Il senso – Iškeliaujant, su Plungės simfoniniu orkestru

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 1val iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:30val
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU