Iliuzionistų šou THE ILLUSIONISTS LIVE

Iliuzionistų šou THE ILLUSIONISTS LIVE

Po pasirodymų Brodvėjuje, Londono Vest Ende ir Azijoje vienu metu

„The Illusionists:

DIRECT FROM BROADWAY“

skelbia savo 2019-ųjų Europos turnė!

„The Illusionists: Direct from Broadway“ prodiuseriai šiandien paskelbė apie savo naujausią turnė po Europą, kuri vyks po rekordus sumušusių vienu metu vykusių pasirodymų virtinės Niujorke, Londone ir Azijoje. Pasibaigus 2017–2018 m. sezonui, magijos grupei „The Illusionists“ priklauso rekordas kaip daugiausiai uždirbusiam šou, kurio pasirodymai per vieną savaitę buvo parodyti „Marquis“ ir „Neil Simon“ teatruose (Niujorko Brodvėjus), Šaftsberio teatre (Londono Vest Endas), Sidnėjaus operos teatre, Melburno menų centre (Australija) ir Meksiko nacionalinėje auditorijoje (Meksika).

Sumušę apsilankymų rekordus visame pasaulyje, „The Illusionists“, pelningiausias magijos šou Brodvėjaus istorijoje, atvyksta į Vilnių, kur vasario 28 – kovo 3 dienomis pakvies į savo pasirodymus „Siemens Arenoje“.

Šis stulbinantis spektaklis demonstruoja nepaprastus nuostabiausių pasaulio iliuzionistų talentus. Žiūrovus stebina Magijos Meistras Luis De Matos, Apgavėjas James More, Nepamirštamasis Enzo, Ištrūkėjas Andrew Basso, Manipuliatorius Yu Ho-Jin, Išradėjas Kevin James bei Transformacininkai Sos ir Victoria. Kartu sudėjus, šių magų pasirodymus stebėjo milijonai žmonių visame pasaulyje, o šis spektaklis pristato jų nepakartojamus talentus vienoje scenoje.

Publikai rodomi įspūdingi didžiosios magijos, levitacijos, minčių skaitymo ir pradanginimo triukai. „The Illusionists: Direct from Broadway“ su galingu užtaisu labiausiai šokiruojančių ir neįtikimiausių pasirodymų, kokius tik kas nors kada nors demonstravo ant scenos, užburia bet kokio amžiaus žiūrovus.

„Houdinis kart septyni…“

The Wrap (JAV)

„Vien pirmos penkios minutės vertos bilieto kainos.“

Blackpool Gazette (Jungtinė Karalystė)

„Tapkite neįmanomo liudininkais. „The Illusionists“ – tai daugiau nei pasirodymas.“

Nottingham Post (Jungtinė Karalystė)

PUBLIKA:

„Negalėsite patikėti savo akimis!

„The Illusionists“ – nuostabūs! Vos tik pasirodymas pasibaigė, mūsų šeima norėjo pirkti bilietus ir žiūrėti jį dar kartą. Ir dar kartą. Ir dar kartą! Viso šou metu buvome pakerėti ir sužavėti!“

5 žvaigždutės

(atsiliepimą paliko Lostkany)

„Tikrai rekomenduoju šį šou visų amžiaus grupių žiūrovams.

Jame telpa viskas: komedija, įtampa, fantastiška magija.“

5 žvaigždutės

(atsiliepimą paliko Capealoha)

www.theillusionistslive.eu

Sekite „The Illusionists“ socialiniame tinkle „Facebook“ https://www.facebook.com/theillusioniststour/

DAUGIAU