IMPROWOODAS / Naujas sezonas

IMPROWOODAS / Naujas sezonas

IMPROWOODAS /  NAUJAS SEZONAS

IMPROWOODAS – tai linksmas, spontaniškas ir nenuspėjamas teatrinės improvizacijos pasirodymas. Jo metu profesionalūs aktoriai vadovaudamiesi žiūrovų pasiūlymais, iš karto kuria ir vaidina įvairiausias situacijas, netikėčiausias istorijas ir nuotaikingus personažus. Niekas nežino, kur pasisuks istorijos vingis – į romaną, užsimezgusį traukinių stotyje, tragikomišką išlikimo žaidimą negyvenamoje saloje ar kuriozišką susitikimą prie odontologo kabineto.

Žiūrovų akyse, tiesiog „čia ir dabar”, gimsta netikėtas, linksmas ir unikalus drauge sukurtas reginys.

Ne vienam Lietuvos žiūrovui improvizacijos žanras neretai primena kultiniu reiškiniu tapusį improvizacijos šou „Pagauk kampą“. Tiesa jis buvo rodomas per televiziją ir tik du sezonus,  o „IMPROWOODAS“  suteikia galimybę pasimėgauti improvizacija gyvai – teatro scenoje.

„IMPROWOODO“ aktoriai – scenos profesionalai, atvirauja, kad improvizacija jų gyvenimui suteikia žavesio, malonaus jaudulio ir netikėtų rezultatų, todėl šiomis emocijomis ir patyrimais jie nori pasidalyti su žiūrovais..

Improvizacijos komedijos šou „IMPROWOODAS“ aktoriai Milda Noreikaitė, Marius Repšys, Balys Latėnas, Arnas Ašmonas, Oskar Wyganowski ir Aidas Barkauskas  kviečia kartu praleisti vakarą pirmąjame šių metų pasirody

 

„IMPROWOODAS“ kiekvieną kartą kitoks. Viskas priklauso nuo žiūrovų pasiūlymų ir netikėtų aktorių improvizacijų – nei aktoriai, nei žiūrovai negali nuspnežino, kaip pasisuks veiksmas. Bet visada aišku, kad IMPROWOODE  gerų emocijų ir nuoširdaus juoko tikrai bus daug. Staigmenų irgi netrūks, nes juk nauji metai !!!

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: el. paštu [email protected]. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00. O kol lauksite koncerto, kviečiame išbandyti renginio vietos meniu.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: netaikomos

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

DAUGIAU