Inga Jankauskaitė | Festivalis Parkas LIVE

Inga Jankauskaitė | Festivalis Parkas LIVE

Rugpjūčio 1 – osios vakarą miesto festivalį „Parkas LIVE Klaipėda“ atidarys ir išskirtinį, moteriško žavesio pripildytą, koncertą surengs atlikėja Inga Jankauskaitė.

Žaliajame miesto parke, apsuptame magiško rugpjūčio dangaus, Inga atliks garsiausias savo dainas, pasidalins nauja kūryba, o svarbiausia – atvira širdimi lauks susitikimo su gerbėjais.

„Pernai išbandėme ir labai sėkmingai prisijaukinome šią erdvę, kurioje anksčiau vyko tik kameriniai ar akustiniai koncertai, tad nėra priežasčių to nekartoti! Tik jau didesniu užmoju, atidarant visą, kelias savaites truksiantį festivalį. Klaipėdos koncertų salės kiemelis yra visapusiškai nuostabi erdvė tiek klaipėdiečiams, tiek turistams, poilsiautojams. Po senais medžiais, miesto centre, gryname ore, jaukiai, bet triukšmingai – man regis, šis festivalis padės tą vietą atrasti iš naujo!“, – džiaugiasi Inga.

Romantiškas, tikras ir atviras vakaras, apgaubtas neapsakomai gražios gamtos ir muzikos – jau rugpjūčio 1 d. Klaipėdoje, koncertų salės kieme.

„Pasirodo, laimė yra labai konkreti ir gana paprasta – tai galimybė koncertuoti. Nebenoriu kartoti to, kas ir taip akivaizdu, kad pasiilgom, kad visi pavargom. Noriu tik atsidaryt langus ir džiaugtis garsiai – mes susitiksim!“, – džiaugsmo neslepia atlikėja.

Miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ – pirmą kartą, rugpjūčio 1 – 15 d. uostamiestyje vyksiantis festivalis, sujungsiantis meną, gamtą bei miestą į vieną visumą. Per daugiau nei 2 savaites įvyks 15 skirtingų įvykių, pasitelkiant muziką, kiną bei inspiruojančius pašnekesius. „Parkas LIVE Klaipėda“ – įsimintini vasaros vakarai Klaipėdoje.

Inga Jankauskaitė – Aš myliu tave
https://youtu.be/PlyVLLdWRx0

Pirmieji 100 bilietų pigiau!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU