Inga Jankauskaitė | Kaunas

Inga Jankauskaitė | Kaunas

Inga Jankauskaitė – neabejotinai viena ryškiausių pastarojo meto šalies atlikėjų, savo kūryba nepaliekanti abejingų.

Gruodžio 26 d. didžiausiame atlikėjos karjeros koncerte laukia tai, ko Ingos klausytojai dar neturėjo galimybės išvysti – išskirtinis, papildytas scenografijos, kokybiško humoro ir tikrų emocijų elementais šou. 
Tai bus įsimintina antroji Šv. Kalėdų diena, kuriai Inga su didžiule profesionalų komanda pradėjo ruošti jau dabar. 

Nepraleiskite išskirtinio pasirodymo gruodžio 26 d. Kauno “Žalgirio” arenoje. 

Pirmi bilietai pigiau.

Bilietai brangs:

spalio 1 d.

lapkričio 1 d.

gruodžio 1 d.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 2 val. 
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 m. neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 
AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.
Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą “neįgaliesiems” ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
nauji klubo nariai bilietus gali įsigyti nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 14 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo rugsėjo 15 dienos.
Klubo savininkai perka 111 sektoriuje. Prieš renkantis vietas į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį.

DAUGIAU