„IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ“/Davidovičius/Bondarenko/Vizbaras

„IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ“/Davidovičius/Bondarenko/Vizbaras

Dėmesio! Renginys „IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ“/Davidovičius/Bondarenko/Vizbaras nukeltas iš lapkričio 30 d. į sausio 26 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gruodžio 14 d.

6-ASIS FESTIVALIS

MUZIKINĖS KALĖDOS

11.17-12.31

WHITE PIANO HALL KONCERTŲ SALĖJE

(KĖDAINIŲ G. 8, VILNIUJE)

 

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“ pasitinka jau 6-ąjį sezoną. Tik Jūsų, mieli klausytojai, simpatijų ir palaikymo dėka šis renginys tapo gražia sostinės kultūrinio gyvenimo tradicija. Tradicija, kuri kasmet auga ir keičiasi, siūlydama pačias įvairiausias muzikines programas. Ir šiais metais kvečiame pasiklausyti puikiai pažįstamų atlikėjų, susipažinti su naujais veidais. Be galo džiaugiuosi, kad šių metų festivalyje salė pasipuoš nuostabiosios Editos Suchockytės darbais, tad klausytojams tikrai netrūks įspūdžių. Praleiskime besibaigiančius metus kartu WHITE PIANO HALL koncertų salėje skambant visų laikų gražiausiai muzikai.

 

Lapkričio 30 d., penktadienį, 19 val.

„IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ“

 

EDGARAS DAVIDOVIČIUS, tenoras

KŠIŠTOF BONDARENKO, bosas

ALEKSANDRAS VIZBARAS, fortepijonas

 

Kokia paslaptinga ta žmogaus širdis… Joje telpa visas pasaulio džiaugsmas ir skausmas, ji stipriai plaka iš laimės ir verkia iš liūdesio. Ne visada lengva žmogaus širdį prakalbinti, geriausia tą daryti per muziką, iš širdies į širdį. Tenoras Edgaras Davidovičius, bosas Kšištof Bondarenko ir pianistas Aleksandras Vizbaras paruošė puikų balzamą kiekvieno Jūsų širdžiai – gražiausius rusų romansus ir arijas. Dainuokime, džiaukimės ir liūdėkime kartu, besiklausydami tikrų šedevrų.

DAUGIAU