Išskirtinis koncertas su grupės ”BI-2″ gitaristu Andrey Zvonkov

Išskirtinis koncertas su grupės ”BI-2″ gitaristu Andrey Zvonkov

Kovo 14 dieną Vilniuje išskirtiniame koncerte pasirodys žymus grupės „BI-2“ gitaristas Andrey Zvonkov!
Neįtikėtinas renginys visiems muzikos gerbėjams ir gurmanams!!!
Tik 90 vietų! Tai ne tik koncertas – tai neįtikėtina galimybė artimai pabendrauti su iškiliu ir žinomu grupės „BI-2“ (ex-ZEMFIRA) gitaristu Andrejumi Zvonkovu!
 
Renginys įvyks kovo 14 d., 19.00 val., pačiame Lietuvos sostinės centre, nuostabioje ir unikalioje vietoje – J. Heifetzo kamerinėje salėje, kuri randasi adresu Pylimo g. 4, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės trečiajame aukšte.
Galėsite ne tik mėgautis jo virtuozišku nuostabių klasikinių kūrinių atlikimu unikalia akustine gitara, bet ir pabendrauti bei sužinoti apie įvykius, kurie pateko į pagrindinių pasaulio žiniasklaidos priemonių antraštes!
Trumpai apie Andrejų Zvonkovą:
Dar būdamas vaiku, Andrejus mokėsi klasikinio fortepijono skambinimo paslapčių, o 90-aisiais baigė gitaros studijas Rusijos Gnesinų vardo muzikos akademijoje. Klasikinis išsilavinimas lėmė tai, kad Andrejus pradėjo kurti fortepijonui, smuikui, violončelei parašytų kūrinių aranžuotes gitarai.
A. Zvonkovas pristatė publikai savo aranžuotes grodamas kartu su Maskvos konservatorijos profesoriumi, pianistu Aleksandru Veršininu. J. S. Bacho “Goldbergo variacijos”, aranžuotos gitarai ir styginių kvintetui, atliekamos kartu su ansambliu “Styginių teorija” skambėjo Romos katalikų katedroje Maskvoje. Gitaros skambesys unikalios akustikos katedroje įkvėpė Andrejų kurti naujų kūrinių aranžuotes.
Koncertinėje programoje skambės:
J. S. Bachas – siuita violončelei Nr. 1: Preliudas
Siuita violončelei Nr. 4: Preliudas
Sonata smuikui Nr. 3: Adagio
Partita smuikui Nr. 3: Preliudas
J. S. Bachas – Goldbergo variacijos: Arija, Variacijos Nr. 1, 5, 8, 11, 25
W. A. ​​Mocartas – Fantazija d-moll
A. Vivaldi – Metų laikai: Žiema
N. Paganinis – Kaprizas smuikui Nr.12
D. D. Šostakovičius – 24 preliudai ir fugos op. 87: Preliudai Nr.4, 8
F. Šopenas – Preliudas op. 28 Nr.4 e-moll
S. V. Rachmaninovas – Preliudas op. 3 Nr. 2 C-moll
 
Bilietai į unikalų Andrejaus Zvonkovo „BI-2“ koncertą kovo 14 d. 19 val. J. Heifetzo kamerinėje salėje, kuri randasi adresu Pylimo g. 4, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės trečiajame aukšte, parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu.
Papildoma informacija dėl bilietų užsakymo, bendradarbiavimo, afterparty teikiama telefonais: +370 645 36403, +370 618 01331, +370 671 76502.
 

1

DAUGIAU