J. M. Luisada ir Klaipėdos kamerinis orkestras

J. M. Luisada ir Klaipėdos kamerinis orkestras

„Puikaus blizgesio“ (angl. „Outstanding Brilliance“) atlikėjas.

Vienas geriausių Šopeno kūrinių atlikėjų.

Koncertavęs su Londono simfoniniu orkestru.

Ir gegužės 26 d. jūs jį išvysite Paliesiaus dvaro salėje PASAGA kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru. Tai pianistas Jean Marc Luisada.

Daugelyje pasaulio scenų J. M. Luisada yra grojęs diriguojant tokiems batutos meistrams kaip Charles Dutoit, Ádám Fischer, Theodor Guschlbauer, Eliahu Inbal, Hiroyuki Iwaki, Marek Janowski, Yehudi Menuhin ir kt. Jis koncertavo su Londono simfoniniu orkestru, Prancūzijos nacionaliniu orkestru, „Sinfonia Varsovia“, Tokijo filharmonijos simfoniniu orkestru ir su kitais kolektyvais iš įvairių šalių.

J. M. Luisada yra nuolatinis žymių tarptautinių muzikos festivalių dalyvis Ispanijoje (Valdemosojė), Norvegijoje (Bergene), Prancūzijoje (Bezansone, Monpeljė, Strasbūre) ir kitose užsienio šalyse. Pianistui yra tekę koncertuoti garsiausiose pasaulio salėse – nuo Niujorko „Carnegie Hall“ iki Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos.

J. M. Luisada yra prancūzų pianistas, gimęs Tunise. Groja pianinu nuo šešerių metų. Nuo 16 metų pradėjo studijuoti Paryžiaus konservatorijoje. 1985 metais laimėjo 5 prizą tarptautiniame Šopeno pianistų konkurse Varšuvoje. Nuo 29 metų savo pasirodymus rengė Europoje, JAV ir Azijoje. Jean Marc Luisada žinomas kaip „puikaus blizgesio“ (angl. „Outstanding Brilliance“) atlikėjas. 1998 metais, atlikėjas pasirašė išskirtinę sutartį su RCA Red Seal. Tarp jo įrašų rasite Šopeno valsą ir mazurką ir retai išgirstamą pirmą Šopeno koncertą fortepijonui, įrašytą su Talich kvartetu.

DAUGIAU