J. Miltinio dramos teatras | ”Kokio gražumo saulė”

J. Miltinio dramos teatras | ”Kokio gražumo saulė”

J.Miltinio dramos teatras | PREMJERA! “KOKIO GRAŽUMO SAULĖ”

Vienos dalies monospektaklis pagal R. Skučaitės eiles ir D. Urbonienės knygą „Sibiras vaiko akimis“

Režisierė, dramaurgijos autorė Eleonora Matulaitė
Trukmė: 60 min.
Premjera 2018 m. lapkričio 6-7 d.

Scenografas Kęstutis Krikščiūnas
Kompozitorius Andrius Kairys
Šviesų dailininkas Renaldas Bartulis

Vaidina Eleonora Koriznaitė

„Kokio gražumo saulė“ – tai dviejų Miltinio teatro aktorių Eleonoros Matulaitės ir Eleonoros Koriznaitės kuriamas spektaklis apie moters stiprybę, apie sunkų mūsų tautai laikmetį, kurį atsiminti ir permąstyti ypač prasminga šįmet, Lietuvai švenčiant Nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį.

Iš sunkių prisiminimų gimsta eilės. Kartais dramatiškos, kartais su švelniu liūdesiu arba viltingos eilės. Pjesės autorė sulydė panašaus likimo dviejų moterų išgyvenimus, atrodo, kad juos patyrė viena ir ta pati moteris.

Poetė, Nacionalinės premijos laureatė Ramutė Skučaitė  kurį laiką gyveno Panevėžyje, o mokytoja Dainora Urbonienė yra panevėžietė. Ji prisiminimus parašė proza, o Ramutė Skučaitė jausmus išreiškė eilėmis. Jos poezija stipriai paliečia sielą ir kyla į aukštybes. Moterys nebuvo susitikę, bet, rodos, abi kalba apie tuos pačius išgyvenimus, tas pačias viltis.

„Kokio gražumo saulė“ – tai dviejų patyrusių teatro menininkių bandymas rasti bent mažytį šviesos spindulėlį net tada, kai skaisčiai geltona saulė tampa panaši į bjaurų raudoną sibirietišką skritulį.

Juozo Miltinio dramos teatras
www.miltinio-teatras.lt ir https://www.facebook.com/JuozoMiltinioDT

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU