Jan van Eyck / Ieva Stundžytė IDENTIFY

Jan van Eyck / Ieva Stundžytė IDENTIFY

Renginys „Identify“ turėjęs vykti balandžio 3 d. perkeliamas į lapkričio 6 d. Galios įsigyti bilietai.

NEMOKAMAI į spektaklius kviečiame 60+ amžiaus žiūrovus. Būtina registracija el. paštu info@atvirasratas.lt

jan van eyck /ieva stundžytė/

IDENTIFY

„identify“ tiriamasis objektas – XXI a. žmogaus refleksija su savimi pačiu ir jį supančiais pasauliais. Aštuoni skirtingi personažai, tarpusavyje susiję glaudžiais ir sudėtingais ryšiais, bando sukurti bei suvokti savo tapatybę, taip tapdami savo pačių įkaitais. Manipuliatyvi psichologė, nevykėlis rašytojas, dvigubą gyvenimą gyvenanti studentė, su praeitimi nesusitaikantis gydytojas ir kiti personažai – visi jie apimti begalinės vienatvės ir ilgisi vidinę tuštumą užpildančio meilės jausmo, kuris nepaklūsta lyties, laiko ar baimės apribojimams.

“identify” siūlo provokuojantį žvilgsnį nukreipti į save ir brutaliai atvirose personažų istorijose pažinti kiekviename iš mūsų egzistuojančią nepatogiąją pusę. Aštrios temos, moraliniai tabu bei ekspresyvus spektaklio vyksmas kuria iš pirmo žvilgsnio chaotišką ir tamsią refleksijos erdvę, kurioje (savi)destrukcija tampa sąlygomis svarstyti fundamentalius žmogaus būties, tapatybės ir meilės klausimus. Kam priklauso atsakomybė už mūsų gyvenimo kontrolę? Ar įmanoma save suvokti nesuvokiant kito? Filosofiniai klausimai, žmonijai neduodantys ramybės nuo pat jos pradžios, “identify” įgauna itin žmogišką dimensiją ir skleidžiasi XXI amžiaus medijų, traumų ir kasdienybės kontekste.

 

Vaidina: Eikas – Gabrielius Zapalskis; Anika – Judita Urnikytė; Teri – Justina Smieliauskaitė; Indigo – Martyna Gedvilaitė; Haris – Karolis Kasperavičius; Mari – Karolina Elžbieta Mikolajūnaitė; Lukas – Jurgis Marčėnas; Zero – Arnas Danusas; Klara – Benita Vasauskaitė

 

Muzika – Arnas Danusas; Video – Eimantas Bareikis; Kostiumai – Malvina Stankutė

Režisūra, tekstas ir scenovaizdis – Ieva Stundžytė

 

N16*

*spektaklyje yra erotinių ir smurto scenų, vartojama necenzūrinė kalba.

 

Spektaklio rėmėja Vilniaus miesto savivaldybė

 

 

DAUGIAU