Jaroslav Jevdokimov/ Ярослав Евдокимов

Jaroslav Jevdokimov/ Ярослав Евдокимов

Sausio 24 d. Klaipėdoje Žvejų rūmuose, sausio 25 d. Vilniuje „Pramogų arenoje“ įvyks jubiliejiniai Ukrainos dainininko, Baltarusijos TSR liaudies artisto, Rusijos Federacijos nusipelniusio artisto Jaroslavo Jevdokimovo koncertai su specialia programa, skirta artisto 45 metų kūrybinės veiklos sukakčiai. Koncertuose skambės ir visuotinai pamėgti įvairių metų hitai, ir visiškai naujos dainos. Jaroslavas Jevdokimovas visada dainuoja iš širdies ir žmonėms, suteikdamas salei teigiamų emocijų užtaisą. Jo dainos buvo šlageriai dar devintajame dešimtmetyje, o nuoširdus atlikimas ir puikus užburiantis Jaroslavo balsas tiesiog pakerėdavo gražiosios lyties atstoves. Padovanokite artimiesiems 2 valandas malonių įspūdžių.

Jo dainas Fantazer Kolodec, Roza krasnaya, Polinuška, Tolko noč‘ “ žmonės iš karto prisimena, vos išgirdę pirmuosius žodžius. O juk jos buvo šlageriai dar devintajame dešimtmetyje! Ką gi, nuoširdus atlikimas ir nuostabus, kerintis Jaroslavo balsas niekur nedingo, tad per tuos negausius koncertus, kuriuos dainininkas surengia savo gerbėjams, salės visada būna pilnutėlės. Juolab, kad dainininkas nesustoja ties tuo, kas pasiekta, jo repertuare atsiranda naujų dainų Maminy slova, Kofe u morya, Bez viny vinovatye… ir kt., ir kiekviena iš jų verta po dvidešimties metų tapti tokia pat atpažįstama kaip dabar Za Dunaem, Majskij vals“, „Kaliny kust.

Pasinerti į šiltų prisiminimų ir naujų emocijų atmosferą, taip pat pasveikinti mylimą artistą su jubiliejumi jūs galite sausio 24 d. Klaipėdoje „Žvejų rūmuose“, sausio 25 d. Vilniuje „Pramogų arenoje“.

 

1

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2020 sausio 24 17:00 2020 sausio 25 17:00