JAUKIŲ KALĖDŲ!

JAUKIŲ KALĖDŲ!

Gruodžio 26 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

JAUKIŲ KALĖDŲ!

JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas / gitara
AGNĖ DOVEIKAITĖ, smuikas

Programa
Elton John, Coldplay, Beyonce ir kt. Autoriniai J. Stanislovaičio kūriniai.

Kas gali būti geriau nei gražiausios dainos, kurios priverčia širdis plakti stipriau? Kviečiame praleisti šventinę popietę Užutrakio dvare, pasvajoti ir pakeliauti muzikos garsais kartu su nuostabiais atlikėjais – smuikininke Agne Doveikaite ir dainininku Justinu Stanislovaičiu, kurie, pasitelkę išmaniąsias technologijas, gitarą, balsą, smuiką ir audio inžineriją žada sukurti įsimintino jaukumo atmosferą.

Agnė Doveikaitė pradėjo griežti smuiku būdama 6 metų. Atlikėja yra devynerių tarptautinių ir respublikinių smuiko konkursų laureatė, garsių tarptautinių projektų  „Kremerata Baltica“ ir  „Orchestra Ensemble Kanazawa“ Japonijoje dalyvė. A. Doveikaitei už tarptautinius pasiekimus skirta oficiali Lietuvos Prezidento Valdo Adamkaus Padėka, o už meninius labdaros projektus jungiant muziką ir dailės terapiją, Pranciškonų Gėrio ambasadorės vardas. Agnė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, koncertuoja kartu su kitais garsiais Lietuvos klasikos bei džiazo atlikėjais ir dj’ais.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės  „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų  „Mes vieno kraujo“ ir  „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse  „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei  „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose  „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

DAUGIAU