Jazzu akustiniai koncertai –  Mano namai

Jazzu akustiniai koncertai – Mano namai

 

Dėmesio!

 

Nukelti JAZZU akustiniai koncertai "Mano namai":

 

Marijampolės iš balandžio 30 d. į 2021 kovo 26 d.

Jonavos iš balandžio 17 d. į 2021 balandžio 16 d.

Alytus iš balandžio 24 d. į 2021 balandžio 24 d.

Ukmergė iš balandžio 26 d. į 2021 balandžio 30 d.

Utena iš balandžio 19 d. į 2021 balandžio 18 d.

Plungė iš balandžio 23 d. į 2021 balandžio 23 d.

Mažeikiai iš balandžio 10 d. į 2021 balandžio 9 d.

 

Jei netinka nauja data organizatorius suteiks kuponą. Dėl kupono keiptis info@vabalofilmai.com

 

Justė Arlauskaitė-Jazzu pavasarį pradžiugins mažesnių miestų klausytojus.

 

Atlikėja Jazzu, suburianti didžiausias šalies arenas, šį pavasarį pradžiugins savo gerbėjus iš mažesnių miestų: balandį įvyks jos akustiniai koncertai „Mano namai“. Jazzu aplankys Mažeikius, Jonavą, Uteną, Alytų, Ukmergę, Marijampolę.

„Dievinu koncertuoti akustinėse erdvėse, kai galiu kiekvienam žvelgti į akis, kai viskas taip arti, taip intymu ir nelieka jokių paslapčių, tik visiškas atvirumas ir hipnotizuojantys garsai. Net atrodo, laikas sustoja ir imame kvėpuoti vienu ritmu“, – sako Jazzu.

Dainininkės koncertuose nelieka jokių sienų tarp scenos ir klausytojo: Jazzu pasakoja savo gyvenimo istorijas, sugulusias į populiariausias dainas, išpažįsta meilę, apnuogina savo jausmus. Elgiasi taip, lyg tai būtų jaukus vakaras jos šiltuose, draugams visuomet atviruose namuose.

„Mano namai“ – taip vadinasi ir koncertinė programa. O Jazzu atveju, namai visuomet ten – kur širdis. Ir nors pastarąsias savaites dainininkė leidžia Filipinuose, mintimis ji – jau Lietuvoje.

„Po atostogų grįžtu pailsėjusi, kupina idėjų ir šviežios energijos! Lauksiu visų savo koncertuose! Seniai negrojau mažesniuose miestuose, tad jaučiuos skolinga gerą koncertą ir gerą nuotaiką. Po praėjusių sunkių metų tai bus tikra atgaiva sielai – susitikti su tais, kurie taip ilgai laukė. Žinokite, ir aš laukiau, o dabar laukiu dar labiau, tad susitiksime netrukus!“ – emocingai kalba atlikėja.

Balandžio 10 d. ji pasirodys Mažeikių kultūros centre, 17 d. – Jonavos kultūros centre, 19 d. – Utenos kultūros centre, 24 d. – Alytaus kultūros centre, 26 – Ukmergės kultūros centre ir 30 d. – Marijampolės kultūros centre.

DAUGIAU