Jazzu | Festivalis Parkas LIVE

Jazzu | Festivalis Parkas LIVE

Rugpjūčio 7 – osios vakarą, neabejotina, kad Klaipėdos dangų nusės daugybė ryškiai šviesiančių žvaigždžių, kurios primins apie užburiantį grožį ir dar kai ką…Tai, kad kai kurie gražiausi dalykai bus visai čia pat – tai vienos ryškiausių šalies atlikėjų – Jazzu, balsas.

Visada tikra, neslepianti savo jautrumo bei asmenybės grožio atlikėja miesto festivalyje „Parkas LIVE Klaipėda“ surengs išskirtinį koncertą, kurio liudininkais galėsite tapti ir jūs.

„Žinau, kad tai bus išskirtinis vakaras. Beprotiškai pasiilgau lietuviškų vasaros vakarų po žvaigždėtu dangumi, sugeriant į save, atrodo, visą kosmosą. Padarykime, kad tai būtų jaukiausias ir linksmiausias muzikos vakaras. Intensyviai repetuojame su grupe. Gali būti, kad pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Labai laukiu mūsų gyvo susitikimo!“, – savo mintimis dalijasi Jazzu.

Miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ – pirmą kartą, rugpjūčio 1 – 15 d. uostamiestyje vyksiantis festivalis, sujungsiantis meną, gamtą bei miestą į vieną visumą. Per daugiau nei 2 savaites įvyks 15 skirtingų įvykių, pasitelkiant muziką, kiną bei inspiruojančius pašnekesius. „Parkas LIVE Klaipėda“ – įsimintini vasaros vakarai Klaipėdoje.

Jazzu – Nusiplauni rankas
https://youtu.be/P0BcZ7qzKS0

Jazzu – Aš Skiriu Tau Šį Lietų
https://youtu.be/ny-yx2qQjaQ

Pirmieji 100 bilietų pigiau!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU