Jean Anouilh EURIDIKĖ

Jean Anouilh EURIDIKĖ

 

Dėmesio! Balandžio 15 d. spektaklis nukeltas į lapkričio 10 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys bilietus galite grąžinti iki liepos 7 d. kasose kuriose buvo pirkti. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt

 

Kviečiame teatrą mylinčius žmones – tuos, kurie gali – išreikšti savo solidarumą teatrui ir prisidėti prie jo veiklos: pirkdami bilietą, galite pasirinkti sektorių „Palaikyk teatrą“ ir sumokėti didesnę sumą negu standartinė bilieto kaina. Tokiu būdu padėsite teatrui tęsti pilnavertę veiklą – rodyti repertuaro spektaklius ir rengtis premjeroms.

___

 

Premjera 2019 05 17

 

Pjesės autorius Jean Anouilh

Iš prancūzų kalbos vertė Juozas Keliuotis

 

Režisierius Marius Pažereckas

Scenografas Rytis Veverskis

Kompozitorius Edvinas Vasiljevas

Kostiumų dailininkė Ana Romanova

Šviesų dailininkas Artūras Lepiochinas

Režisieriaus asistentas Vaidas Jočys

 

Vaidina:

Euridikė – Simona Šakinytė

Orfėjas – Jonas Baranauskas

Euridikės mama – Eglė Barauskaitė

Orfėjo tėvas – Kazimieras Žvinklys

Ponas Anri – Adomas Stančikas / Renata Idzelytė

Matijas – Mikalojus Urbonas

Pasiuntinukas – Kęstutis Bručkus

Diulakas – Vaidas Jočys

 

„Jūs trokštate amžinybės, o jau po pirmojo bučinio pažaliuojate iš siaubo, nes miglotai jaučiate, jog tai neilgam. Priesaikos greit nublanksta. Tada jūs statotės namus, nes akmenys ilgiau išsilaiko; jūs gimdote vaiką, kaip kadaise kiti juos žudydavo, norėdami išsergėti meilę. Lengva širdimi jūs metate šio mažo nekalto kūdikio laimę į abejotiną mūšį, kad išliktų sveikas trapiausias pasaulyje dalykas – jūsų meilė, vyro ir moters meilė…“ J. Anouilh, „Euridikė“

Teatre kviečiame lankytis ir judėjimo negalią turinčius asmenis. Neįgaliojo vežimėliai yra pristatomi 4-oje eilėje, šonuose, o šalią jų sėdi lydintys asmenys.

Į vakarinius spektaklius žiūrovai iki 14 m. neįleidžiami.

PASTABA: Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

 

 

______________

DAUGIAU