Jessica Shy – Arena Show

Jessica Shy – Arena Show

Jessica Shy kviečia į svarbiausią gyvenimo koncertą

Dainininkė Jessica Shy kviečia gerbėjus į svarbiausią gyvenimo koncertą. Bene labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja gruodžio 16-ąją dieną surengs grandiozinį koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune. Didžiausioje šalyje arenoje skambės ne tik garsiausios Jessica Shy dainos „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir šios vasaros hitas „Tyliai pakuždėk“, bet ir nauji kūriniai iš būsimo albumo.

Bilietus į Jessicos Shy koncertą visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo pirmadienio (rugsėjo 19 d.) 10 val. ryto. Penktadienį (rugsėjo 16 d.) nuo 10 val. pirmieji bilietus galės įsigyti grupės „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

Jessica Shy – „Tyliai pakuždėk“ (su Nombeko Auguste): https://youtu.be/HSSKqiydHpo

„Kviečiu į didžiausią ir įsimintiniausią savo gyvenimo kocertą, kurį surengsiu kartu su grupe. Dainuoti didžiausioje šalies arenoje bus mano svajonės išsipildymas ir vienas svarbiausių įvykių mano gyvenime“, – sako Jessica Shy.

Jessica Shy – „Šokam lėtai“: https://youtu.be/uu7OHL52Kxg

Jessica Shy įspūdingą šou ruošia su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Įsimintiniausiame dainininkės koncerte pamiltos dainos suskambės naujai. Specialiai šiam pasirodymui kuriama išskirtinė scenografija bei vizualinė medžiaga. Nors daug dalykų laikoma paslaptyje, tačiau gerbėjai gali tikėtis, kad kartu su dainininke į sceną pakils nemažai gerai žinomų svečių.

Jessica Shy – „Viskas, ką turiu“: https://youtu.be/EdtKQHOPDiM

„Labiausiai į koncertą kviečiu tuos ištikimiausius gerbėjus, kuriuos per šiuos metus, vienaip ar kitaip lydėjo mano muzika. Pažadu, jog kiekvienas išgirs dainą sau ir pajaus puokštę emocijų, kurios išliks ilgam“, – sako Jessica Shy. „Tikiu, kad man ypatingai svarbus koncertas patiks visiems, kurie muzikos klausosi ne tik ausimis, bet ir širdimi“.

Jessica Shy – „Rožė“: https://youtu.be/qd9NBxFviJk

 

1

DAUGIAU