Johanno Strausso valsai ir polkos

Johanno Strausso valsai ir polkos

Dėmesio! Renginys atšauktas. Bilietais galios į Naujametinės programos koncertą – Palangos koncertų salėje arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki sausio 12 d.

2 dalių koncertas

Koncerte skambės austrų kompozitoriaus Johann Strauss kūriniai. Johann Strauss kūrė polkas, maršus, operetes, vis tik pasaulyje labiausiai yra žinomas savo valsais. Juos kompozitorius ištobulino ir išpopuliarino, todėl buvo pramintas „valsų karaliumi“.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestras, solistai ir choro dainininkai pakvies paklausyti nuotaikingų polkų ir valsų melodijų.

Visi kompozitoriaus sukurti valsai labai melodingi, tačiau pasižymi intensyvia tempų, dinamikos kaita, juose daug skirtingų dalių. Orkestro muzikantams groti Johann`o Strauss`o muziką yra nelengvas išbandymas, nes nepakanka vien puikiai valdyti grojimo techniką – norint pagroti sudėtingus melodijų viražus, reikia išskirtinio ansambliškumo ir jautraus susiklausymo.

Aistra patirti gyvenimo džiaugsmą ir pilnatvę trykšte trykšta iš kiekvienos suskambėjusios kūrinių natos – kompozitoriaus muzika pakylėja, užkrečia ypatingu džiugesiu ir šventine nuotaika.

DAUGIAU