(Jonava) Mes – Lietuva! Naujametis ansamblio “Lietuva” koncertas

(Jonava) Mes – Lietuva! Naujametis ansamblio “Lietuva” koncertas

Mes – Lietuva! Naujametis ansamblio „Lietuva“ koncertas

Kviečiame pasitikti Naujuosius 2023 metus kartu! Naujamečiu laikotarpiu kasmet džiuginantis ansamblis „Lietuva“ pristato šventinę programą „Mes – Lietuva!“. Šokio ir muzikos koncertas žada ne tik šventinę nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš šiuolaikinio, atsinaujinusio ir įvairiapusiško ansamblio repertuaro. Specialiai Naujiesiems metams skirtą programą atliks ansamblio „Lietuva“ choras, šokio grupė ir nacionalinių instrumentų orkestras. Prie atlikėjų prisijungs bei charizmatiškų spalvų įneš kviestinis aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.

Naujametis koncertas nustebins tiek ištikimiausius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinės muzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu.

Koncertas „Mes – Lietuva!“ apjungs mus visus – programa sava, atpažįstama ir įkvepianti didžiuotis gyva mūsų šalies istorija. Šventinis koncertas pristatys unikalią lietuvių autorių kūrybą bei primins apie tokius ansamblio „Lietuva“ projektus kaip misterija „Dievai ir žmonės“, programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“ ar net prancūzų klasikos įkvėptas „Bučinys iš Prancūzijos“.

Pakilios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai, iki širdies gelmių savos dainos ir daug daugiau – šventiškiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje, pasitinkant Naujuosius!

Koncertai vyks:
Gruodžio 28 d. 18:00 val. – Jonavos kultūros centre
Gruodžio 29 d. 19:00 val. – Birštono kultūros centre
Gruodžio 30 d. 18:00 val. – Vilkaviškio kultūros centre

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

DAUGIAU