Jubiliejinė 50-toji kaimo kapelų šventė ”Grok, Jurgeli 2019”

Jubiliejinė 50-toji kaimo kapelų šventė ”Grok, Jurgeli 2019”

„Grok, Jurgeli“ švenčia 50-metį!

Ar prisimeni, kada paskutinį kartą buvai kupinas gyvenimo džiaugsmo ir jauteisi gražios bendruomenės dalimi? Šie jausmai užplūsta dainingoje ir šiltoje “Grok, Jurgeli” šventėje! Renginyje, kurį dar vaikystėje žiūrėdavai per televizorių su tėvais, galbūt neturėdamas galimybės į jį nuvažiuoti, kurio kapelų klausydama braukdavo ašarą močiutė. Šventėje, kuri gyvuoja jau pusę amžiaus!

Lapkričio 9 d. jubiliejinė 50 – toji „Grok, Jurgeli“ šventė kviečia visus liaudiškos muzikos gerbėjus smagiai pažymėti šią sukaktį kartu su geriausiomis kapelomis iš visos Lietuvos!

Visų atvykusių į šią šventę laukia puikus vakaras. Skambios dainos, smagūs šokiai ir šmaikštūs pokštai nepaliks abejingų. Kiekvienas atvykęs į šventę pats galės pasijusti svarbia jos dalimi ir kartu su kapelomis padainuoti, pašokti, ir į namus lauktuvių gerą nuotaiką parsivežti.

Šiais metais šventėje dalyvaus ne tik liaudiškos muzikos kolektyvai – regioninių varžytuvių nugalėtojai, bet ir gausus būrys svečių, padovanosiančių publikai puokštę puikių kūrinių!

Daugiau informacijos: www.miestosvente.lt

1

DAUGIAU