JURGA + Aukso pieva | Vilnius

JURGA + Aukso pieva | Vilnius

JURGA + Aukso pieva | Vilnius

Jautrios ir melodingos sielos dainininkė Jurga, savo kūryba sužavėjusi Lietuvos ir užsienio gerbėjus, kviečia į ypatingą koncertą „Jurga + Aukso pieva“. Spalio 21 dieną Vilniaus klube „Vakaris“ – baigiamasis 2021 m. turo pasirodymas ir svarbiausios Jurgos karjeros dainos.

Vakaro programoje – dainininkę išgarsinę kūriniai iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausios dainos iš pernai išleisto albumo „Jurga“. Naujausia dainininkės kūryba – tai energingos, kūną ir mintis išjudinančios dainos „Try Me“, „1:0 šviesa laimi“, „Žodžiai tarsi vanduo“, „Jausmų karuselė“, „Kelionė laiku“, „Gama“.

Jurga | Kelionė laiku (official video) https://youtu.be/G0FRl5F31Io

Su visa grupe koncertuosianti Jurga taip pat pristatys naujai aranžuotas „Aukso pievos“ dainas, paruoštas pernai vykusiam 15-ajam albumo gimtadieniui, tarp jų –  ne tik klausytojų mylimos dainos „Nebijok“, „Aukso pieva“, „Aš esu tiktai jei tu esi“, bet ir koncertuose rečiau atliekami „Galbūt“, „Kai pamirši tu mane“ ir kiti kultiniai kūriniai.

Jurga | Aukso pieva (Aukso pieva 15 – Live) https://youtu.be/osU5_hzKVz0

 

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

 
Durys: ~19 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

DAUGIAU