Jurga: ”Jurga + Aukso pieva” | Nida

Jurga: ”Jurga + Aukso pieva” | Nida

07.02.
Jurga: „Jurga + Aukso pieva“ | Nida

Jurga kviečia į savo vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“! Jau liepos 2 dieną pasirodyme „Line Up Nida“ skambės Jurgą išgarsinusios dainos iš jos debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausi albumo „Jurga“ kūriniai.

„Norisi po karantino prisiminti, kaip viskas prasidėjo ir kaip tai gali suskambėti dabar“, – šypsosi Jurga. „Esu tikra, kad nauja programa – emociškai stipriausia, į ją sudėjau tai, ką noriu pasakyti ir kas man svarbiausia šiuo metu, ir tai, ką jau patikrino laikas ir ką labiausiai iš mano kūrybos jaučia klausytojai!“

Jurga koncerte atliks naujai aranžuotas jos pirmojo albumo „Aukso pieva“ dainas, paruoštas pernai vykusiam 15-ajam debiutinio albumo gimtadieniui. Klausytojai išgirs tiek savo ypač mėgstamus hitus „Nebijok“, „Aukso pieva“, „Aš esu tiktai jei tu esi“, tiek koncertuose jau daug metų negirdėtus kūrinius „Galbūt“, „Kai pamirši tu mane“ ir daugelį kitų.

Taip pat koncerte skambės ir pati šviežiausia dainininkės kūryba albumo „Jurga“. Atlikėja klausytojus nudžiugins savo naujausia kūryba ir energingomis, kūną ir mintis išjudinančiomis dainomis „Try Me“, „1:0 šviesa laimi“, „Žodžiai tarsi vanduo“, „Jausmų karuselė“.

Bilietai brangs!
 

Tai yra renginys, kuriame gali dalyvauti tik Galimybių pasą turintys žmonės, t.y. pasiskiepiję, šia liga persirgę arba gavę neigiamą tyrimo rezultatą.

Kaip įsigyti Galimybių paso QR kodą sužinokite čia: https://bit.ly/2RfOZiZ

 

Jurga | 1:0 šviesa laimi (official video) https://youtu.be/ee5kMmnaPCw

Jurga | Aukso pieva (Aukso pieva 15 – Live) https://youtu.be/osU5_hzKVz0

Jurga | Try Me (official video) https://youtu.be/mFTO6IdWpxo

Renginyje dalyvauti gali tik turintys Galimybių pasą.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 
Bilietai brangs!
DAUGIAU