Jurga su grupe ”Ačiū” | Vilnius

Jurga su grupe ”Ačiū” | Vilnius

Jurga su grupe | Vakaris Vilnius

Išskirtinių dainų autorė ir dainininkė Jurga kviečia į koncertą „Ačiū“! Išskirtinis pasirodymas su grupe ir geriausiomis dainomis iš visos kūrybos – lapkričio 26 dieną koncertų salėje „Vakaris Vilnius“.

Anot Jurgos, tai bus seniai nepatirtas ir ypatingas koncertas, nes pasirodymas vyks su pilnu jos muzikantų sąstatu, o programoje kartu su klausytojais bus keliaujama per visą dainininkės kūrybą – nuo debiutinio albumo „Aukso pieva“ iki pat naujausios dainos „Ačiū“.

Koncerte skambės svarbiausios dainos iš pirmų trijų Jurgos albumų „Aukso pieva“, „Instrukcija“ ir „+37° (Goal of Science)“, ryškiausi kūriniai iš paskutinio albumo „Jurga“ – „Try me“, „1:0 šviesa laimi“, „Švyturiai“, „Kelionė laiku“, „Jausmų karuselė“, „Žodžiai tarsi vanduo“, „Gama“, bei patys naujausi kūriniai „Home“, „Tau visas dangus“ ir „Ačiū“. Šokiui ir judesiui kviečiančius kūrinus papildys gražiausios dainininkės baladės bei keletas naujų akustinių gerai žinomų dainų versijų.

Jurga su grupe koncerte „Ačiū“ – koncertų salėje „Vakaris Vilnius“ jau lapkričio 26 dieną.
Koncertas dviejų dalių.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys: ~18 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

DAUGIAU