Jurijus | Festivalis Parkas LIVE

Jurijus | Festivalis Parkas LIVE

Rugpjūčio 14 – osios vakarą širdys plaks stipriau, o mintys privers galvoti apie gražiausią jausmą – meilę. Į savo namus – Klaipėdą, sugrįš išskirtinio balso savininkas, romantiškasis atlikėjas Jurijus Veklenko.

Synth Wave stiliaus dainas atliekantis atlikėjas surengs vieną romantiškiausių koncertų visame pajūryje, kurio jausmą padės sustiprinti žvaigždėtas dangus. Tai bus vienas romantiškiausių vakaraų pajūryje šią vasarą. Visuomet atviras, nebijantis būti nuoširdžiu ir stebinantis savo balso galimybėmis – toks yra Jurijus.

Priešpaskutinį festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ vakarą, dainininkas pristatys dainas, iš daugybės asmeninių išgyvenimų pripildyto, naujausio savo albumo „Randai“.

„Visuomet gera sugrįžti ten, kur yra namai, kur sutikta pirmoji meilė. Ten, kur klausantis jūros ošimo rasi atsakymus į įvairius klausimus. Džiaugiuosi, kad šioje išskirtinėje vietoje – parke, skambės ir mano kūryba. Labai, labai laukiu susitikimo su muzikos pasiilgusiais klausytojais“, – džiaugiasi Jurijus.

Miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ – pirmą kartą, rugpjūčio 1 – 15 d. uostamiestyje vyksiantis festivalis, sujungsiantis meną, gamtą bei miestą į vieną visumą. Per daugiau nei 2 savaites įvyks 15 skirtingų įvykių, pasitelkiant muziką, kiną bei inspiruojančius pašnekesius. „Parkas LIVE Klaipėda“ – įsimintini vasaros vakarai Klaipėdoje.

Jurijus – Tavo akys
https://youtu.be/y_cH-FYbuus

Jurijus – Randai
https://youtu.be/8eZsaYDHiq0

Pirmieji 100 bilietų pigiau!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU