Kaimo kapelų šventė ”Grok, Jurgeli 2020”

Kaimo kapelų šventė ”Grok, Jurgeli 2020”

Spalio 17 dieną susitikime „Grok, Jurgeli“ šventėje!

Kupina gyvenimo džiaugsmo, šilta ir daininga „Grok, Jurgeli” šventė, nepaisant šiais metais iškilusių iššūkių, vėl kviečia visus smagiai ir saugiai praleisti dar vieną nepakartojamą vakarą kartu su šauniausiomis kapelomis iš įvairių šalies kampelių.

Pabūkime kartu šventėje, kurią galbūt dar vaikystėje žiūrėdavote per televizorių, kurioje skambėjusioms dainoms kažkada pritardavo jūsų močiutė. Šventėje, kuri gyvuoja jau pusę amžiaus!  

Skambios dainos, smagūs šokiai, šmaikštūs pokštai tikrai nepaliks abejingų. Kiekvienas galės pasijusti šventės dalimi – kartu su kapelomis padainuoti, pasiūbuoti ir į namus lauktuvių ne tik gerą nuotaiką, bet ir kokį skanėstą ar tautodailės meistro darbelį atminimui parsivežti. Šventės metu vyks Lietuvos tautinio paveldo pristatymas, kuriame savo gaminius pristatys įvairių amatų ir kulinarinio paveldo meistrai.

Laukiame visų Žalgirio arenoje spalio 17 d. 16 val..

Atvykite su šeima, draugais ar kaimynais, pasipuošę veido kaukėmis ir, susėdę saugiais atstumais, galėsite mėgautis švente.

Prašome vietas pasirinkti spaudžiant ant konkrečios sėdimos vietos.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: 14:30
Renginio trukmė: 3 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– Vaikams iki 12 metų (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– Perkant 10 ir daugiau bilietų (nuolaida netaikoma mažiausiam nominalui)
 

Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą “neįgaliesiems” ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU