KAIP GIMSTA DAINA

KAIP GIMSTA DAINA

KAIP GIMSTA DAINA

Muzikinė edukacija vaikams nuo  ir visai šeimai

Data: Spalio 24 d. 12 val.

Trukmė: 45 min.

Vieta: Vilniaus mokytojų namų Baltoji salė, Vilniaus g. 39

Renginio nuoroda: https://bit.ly/3kzclMd

 

Muzikinės edukacijos užsiėmimai – tai kūrybinė erdvė, kurioje įsitrauksime į muzikinę istoriją, susipažinsime su įvairiais muzikos instrumentais, lavinsime savo vaizduotę, ritmiką ir drauge atsakysime į klausimą – „kaip susidraugauja muzika ir eilėraštis?“.

Užsiėmimai vyks mažiausiems suprantama ir aktualia forma – čia juos pasitiks muziką mylinti avytė, kuri ne tik supažindins su tuo, kaip iš eilėraščio gimsta daina, bet ir įtrauks vaikus į smagų ir šviesų muzikos pasaulį, kuriame mes žaisdami mokomės! Mokomės apie pasaulį, kuris pilnas garsų, keisčiausių sąskambių, mažorinių ir minorinių dainų, apie instrumentus, prie kurių kiekvienas galėsime prisiliesti ir ugdyti savo smulkiąją motoriką, apie vaizduotę ir apie tai, kokius gražius stebuklus gali kurti muzika ir lietuviškas žodis.

 

Gintarė Bauerytė – dainų autorė ir atlikėja, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o šiuo metu tęsia Muzikos terapijos magistro studijas Vilniaus universitete. Kuria autorines dainas, aktyviai koncertuoja, dalyvauja įvairiuose dainuojamosios poezijos konkursuose ir festivaliuose, veda muzikinius užsiėmimus vaikams. 2020 m. kartu su dar penkiomis jaunomis kūrėjomis išleido kompaktinę plokštelę vaikams pagal šiuolaikinių poetų tekstus „Debesėlių pily“, o 2021 m. savo autorinių dainų albumą „Danguj ir žemėj“.

 

 

 

Apie festivalį

 

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ tai: bendruomeninės, tarpkultūrinės kūrybinės laboratorijos jauniesiems dainų ir tekstų autoriams, atlikėjams, po Lietuvos miestelius ir į kaimynines šalis keliaujantys koncertiniai ekipažai, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje bei jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai bardiškos muzikos gurmanams…

Sekite naujienas https://www.facebook.com/festivalis.tai.as

Renginio metu prašome laikytis naujausios Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytos tvarkos.

Renginyje dalyvavimas tik su Galimybių pasu.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

 

Durys atidaromos:
Renginio trukmė: 45 min
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU