Kalėdinis Enyjos Dainų Koncertas

Kalėdinis Enyjos Dainų Koncertas

Kalėdinis Enyjos dainų koncertas

Enya po grupės U2 yra antra populiariausia Airijos atlikėja pasaulyje. Ji beveik nekoncertuoja, todėl jos angelišką balsą ir giesmes primenančius kūrinius galima išgirsti tik klausantis jos įrašų.

Tačiau per Šv. Kalėdas vyksta stebuklai ir vienas jų nutiks Lietuvoje – Enya dainos skambės Vilniuje, didžiojoje mūsų šalies scenoje.

Gruodžio 23 d. Vilniaus „Compensa“ arenoje bus surengtas įspūdingas „Kalėdinis Enyjos Dainų Koncertas“, kuriame nepakartojamų Enya dainų repertuarą atliks geriausių Lietuvos atlikėjų komanda – 2017 metais Eurovizijoje dalyvavusi ir visų širdis pavergusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė, garsi dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Rūta Ščiogolevaitė, džiazo atlikėja, 2011 metais taip pat atstovavusi Lietuvą Eurovizijoje – Evelina Sašenko, šviesiausios karmos, bei angeliško balso Vaida Genytė, ir daugelio projektų dalyvė, 69 Danguje solistė Karina Krysko.

Į šį koncertą bus parduota tik 2300 bilietų.

2013 metais koncertas buvo rengiamas Vilniaus “Siemens” arenoje, tada jo stebėti susirinko daugiau kaip 6000 žmonių. Koncertas buvo nufilmuotas ir transliuojamas per pačius Naujuosius Metus nacionalinės LRT televizijos eteryje, vėliau kartotas. Organizatoriai specialiai sumažino erdves, norima kuo daugiau kamerinės aplinkos, norima kad solistes, orkestrą, bei video medžiagą žiūrovai matytų iš kuo arčiau.

Kartu su solistėmis scenoje pasirodys maestro dirigentas Donatas Katkus, bei jo vadovaujamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, padėsiantis atskleisti stebuklingą Enya dainų skambesį.

Originalios muzikos ir „Kalėdinio Enyjos Dainų Koncerto “ aranžuočių autorius, yra koncertų muzikos prodiuseris ir atlikėjas Linas Adomaitis bei Jievaras Jasinskis.

„ Kalėdinis Enyjos Dainų Koncertas “ suteiks peno ne tik ausims ar sielai, bet ir akims. 100 kvadratinių metrų LED ekrane žiūrovai išvys kiekvienai dainai sukurtas originalias video vizualizacijas, jas montavo ir kūrė žymi režisierė Jurga Naraškevičiūtė.

Prie užburiančių ir puikiai Kalėdinius Enya kūrinius papildančių vaizdų prisidės ir išskirtinis dainininkių stilius – juo rūpinasi žinoma Lietuvos dizainerė Daiva Urbonavičiūtė. Kiekvienai solistei yra siuvamos išskirtinio dizaino suknelės.

Vienu metu scenoje pasirodysiantys per 40 profesionalių atlikėjų. Vaizdo efektai, kiekvieno muzikos instrument įgarsinimas, ir specialiai šiam šou atrinktas Enya dainų repertuaras suteiks geriausias emocijas, pasitinkant gražiausią metų šventę – 2018 metų Šv. Kalėdas.

„Kalėdiniame Enyjos Dainų Koncerte“ skambės dainos: „Fairytale“, „Caribbean Blue“, „Flow Sail Away“ (Orinocco Flow), „Book Of Days“, „Celts“, „Only Time“, „Anywhere Is“, „Only If“, „Floras Secret“, „Amarantine“, „Watermark“, „Boadicea“, „Silver Inches“, „Sun In The Stream“, „Angels“, „On My Way Home“, „I Want Tomorrow“, „China Roses“, „May It Be“, „A Day Without The Rain“, „One by One“.

1980 m. muzikinę karjerą pradėjusi Enya (Eithne Ní Bhraonáin) visame pasaulyje išgarsėjo savo unikalaus skambesio dainomis, kuriose girdimi folk bei sintezuotų fonų ir klasikinių motyvų garsai. Ji yra daugiausiai albumų parduodanti atlikėja Airijoje, keturis kartus nominuota „Grammy“ apdovanojimui bei Oskarui.

Nepraleiskite progos Lietuvoje, gyvai išskirtinėje erdvėje išgirsti nuostabias Enya dainas ir su šventine nuotaika pasitikti Šventų Kalėdų.

Naujienas apie koncertą galite sekti Facebook paskyroje: www.facebook.com/EnyaShow

Aranžuotes ir muziką rasite paskyroje: https://soundcloud.com/enya-show
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:30
Renginio kalba: anglų
Pertraukos: 1 (30 min)
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU