Kalėdų Senelė ir Sniego debesis / Anykščiai

Kalėdų Senelė ir Sniego debesis / Anykščiai

Kalėdų Senelė ir Sniego debesis
Nutiko taip, kad Šiaurės ašigalyje nebeliko sniego debesų. Nei mažiausio, nei mažučiausio, nei vieno. Be sniego Kalėdų Senelio rogės negalės pasikrauti maišų dovanų ir išvykti sveikinti pasaulio vaikų.
 
Šventės artėja ir Kalėdų Senelė ryžtingai kimba į kalėdinius darbus, bandydama viską suspėti. O juk padaryti reikia tiek daug: perskaityti visus vaikų laiškus, kruopščiai pagaminti žaislus, paruošti vaišes, numegzti daugybę kojinių ir šalikų, sušukuoti elnius, papuošti eglutę ir visą kalėdinį kaimelį… Kai tiek darbų labai praverstų pagalbininkas, tačiau už lango vis nėra sniego, o tai reiškia, kad Kalėdų Senelis nespės laiku sugrįžti iš tolimos kelionės, nespės padėti Kalėdų Senelei, nespės pasveikinti vaikų…
 
Tokią šurmulio ir nerimo kupiną akimirką į kalėdinio namelio duris pasibeldžia netikėtas svečias. Triukšmaujantis, sunkiai sukalbamas ir, atrodo, visai ne laiku. O gal atvirkščiai?
 
Ši istorija yra apie tai, kaip nuolatiniame skubėjime ir šurmuly nepamesti gražiausių mūsų savybių  – geranoriškumo, ištikimybės, noro padėti ir palaikyti artimąjį, gebėjimo pastebėti stebuklus mažuose dalykuose.
 
Spektaklis skirtas visai šeimai ir labiausiai tinka žiūrovams nuo 4 metų iki begalybės.
 
 
 

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

 

Durys atidaromos: 30 min. iki spektaklio pradžios
Renginio trukmė: 45 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU