Kalėdų Senelė ir Sniego debesis

Kalėdų Senelė ir Sniego debesis

Kalėdų Senelė ir Sniego debesis
Nutiko taip, kad Šiaurės ašigalyje nebeliko sniego debesų. Nei mažiausio, nei mažučiausio, nei vieno. Be sniego Kalėdų Senelio rogės negalės pasikrauti maišų dovanų ir išvykti sveikinti pasaulio vaikų.
 
Šventės artėja ir Kalėdų Senelė ryžtingai kimba į kalėdinius darbus, bandydama viską suspėti. O juk padaryti reikia tiek daug: perskaityti visus vaikų laiškus, kruopščiai pagaminti žaislus, paruošti vaišes, numegzti daugybę kojinių ir šalikų, sušukuoti elnius, papuošti eglutę ir visą kalėdinį kaimelį… Kai tiek darbų labai praverstų pagalbininkas, tačiau už lango vis nėra sniego, o tai reiškia, kad Kalėdų Senelis nespės laiku sugrįžti iš tolimos kelionės, nespės padėti Kalėdų Senelei, nespės pasveikinti vaikų…
 
Tokią šurmulio ir nerimo kupiną akimirką į kalėdinio namelio duris pasibeldžia netikėtas svečias. Triukšmaujantis, sunkiai sukalbamas ir, atrodo, visai ne laiku. O gal atvirkščiai?
 
Ši istorija yra apie tai, kaip nuolatiniame skubėjime ir šurmuly nepamesti gražiausių mūsų savybių  – geranoriškumo, ištikimybės, noro padėti ir palaikyti artimąjį, gebėjimo pastebėti stebuklus mažuose dalykuose.
 
Spektaklis skirtas visai šeimai ir labiausiai tinka žiūrovams nuo 4 metų iki begalybės.
 
 
 

1

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2022 lapkričio 27 09:00 2022 gruodžio 03 10:00 2022 gruodžio 04 10:00 2022 gruodžio 10 10:00