Kanalizacija x XI20 Orkestras – Lukiškių kalėjimas 2.0

Kanalizacija x XI20 Orkestras – Lukiškių kalėjimas 2.0

Kanalizacija x Lapkričio dvidešimtosios orkestras – Lukiškių kalėjimas 2.0

Gegužės 29 dieną didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme iškils tikras lietuviškas pogrindis. Viena scena čia dalinsis dvi viena kitos vertos alternatyvos grupės „Kanalizacija ir „Lapkričio dvidešimtosios orkestras“.

Jei šie vardai tau naujiena – ateik, išgirsi!
Primygtinai siūlom.

Kanalizacija

„Kanalizacija“ – tai ne vien vamzdynų sistema nuotekoms surinkti. „Kanalizacija“ – tai ir muzikiniai kanalai, kuriais komunikuojama improvizuojant scenoje. Taip šį pavadinimą aiškina grupės nariai.

Ši post-visko instrumentinė grupė jau aplankė visus Lietuvos džiazo festivalius, pamatė šiek tiek pasaulio, užsitarnavo gerą vardą ir jau kuris laikas sėkmingai reziduoja Lukiškių kalėjimo komplekse.

Tūba vietoj boso, saksofonas vietoj vokalo, saldūs vaikinų balsai traukiantys keturbalses melodijas. Psichodeliniai elektrinės gitaros potėpiai, jungiasi su būgnais, momentiškai judančiais tarp grūvo ir metalo. Įsimintini priedainiai jungiasi su laisvojo džiazo energija. Naujausiame savo albume kiek į šalį padėję džiazo motyvus, grupės nariai naršo psichodeliką ir sunkesnį roką ir tai daro meistriškai. Laukinė bernų grupė iš sostinės bet kokį širdies skausmą nuleidžia į kanalizaciją.

Tegul kalba gyvi instrumentai.
Labai rekomenduojam!

https://www.facebook.com/Kanalizacijaband
https://www.youtube.com/@kanalizacijaband
https://www.instagram.com/kanalizacija_/

Lapkričio dvidešimtosios orkestras

Postmodernus nemodernios muzikos ansamblis iš Vilniaus. 8 charizmatiškų muzikantų kolektyvas savo energija vos telpantis net ant didžiausios scenos. Orkestro muzika taip pat sunkiai įstatoma į rėmus: nuo dark post-punk iki kabaré, ekstravagantiškas įvaizdis, originalūs prasmingi dainų tekstai ir eklektiška estetika.

Žmonės kalba, jog ši grupė – Lietuvos estrados pasididžiavimas. Bet kaip ir priklauso geram lietuviškam pogrindžiui – žodžių kišenėj jie neieško. Apart ironijos kupinų tekstų, orkestro muzika neleidžia publikai stovėti vietoje. Pučiamieji, mūšamieji ir styginiai kviečia gyvenimą priimt lengviau.

Tikri skylės vyrukai vėl kviečia pasimatyti Lukiškių kalėjimo kieme.
Nepraleisk šios progos, net jei ši kultinė grupė tau naujiena.
Liūdna tikrai nebus.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100075807618479
https://www.youtube.com/@1120orkestras
https://www.instagram.com/1120orkestras 

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Mūsų laukia įspūdingas alternatyvios muzikos įvykis.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
Pradžia: 19:00 val.

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

1

DAUGIAU