KANDIDAS, ARBA OPTIMIZMO MIRTIS (rež. Gildas Aleksa)

KANDIDAS, ARBA OPTIMIZMO MIRTIS (rež. Gildas Aleksa)

„Paprašykite kiekvieną keleivį papasakoti savo gyvenimo istoriją, ir jei atsiras bent vienas, kuris nebūtų dažnai keikęs savo gyvenimo ar kuris sau nebūtų nuolat kartojęs, esąs nelaimingiausias žmogus, meskite mane žemyn galva į jūrą!”

Spektaklis palies jaunosios kartos ambicijų, idealizmo ir jaunatviško maksimalizmo skaudų susidūrimą su realybe, kurioje pragyvenimas, išgyvenimas ir sugyvenimas atima svajonių įgyvendinimo laiką, o vėliau – ir norą.

Optimistiškai auklėti būti ypatingais, užkariauti pasaulį ir siekti savo svajonių, nes „viskas įmanoma“, realioje „gyvenimo rinkoje“ atrandame, kad tenka daryti darbus, o ne svajones, pasaulyje išgyventi, o ne jį taisyti.

Pastatyme „Teatrono“ trupė mėgins Kandido nepasiduodančiomis akimis pažvelgti į šias skaudžias temas per komiškumo prizmę.

 

Režisierius – Gildas Aleksa
Kompozitorius – Jokūbas Tulaba
Dailininkai – Aistis Lansbergas ir Martynas Arlauskas
Vaidina: Arnas Ašmonas, Greta Grinevičiūtė, Matas Dirginčius/Mantas Pauliukonis, Milda Naudžiūnaitė, Milda Jonaitytė, Karolis Kasperavičius

N-16

Prodiuseris – Asociacija “Teatronas”
Koprodiuseris – Kauno miesto kamerinis teatras

Nuolaidos:
30 proc. nuolaida bilietams, perkamiems iki spektaklio likus daugiau kaip 14 dienų (pritaikoma automatiškai).
20 proc. nuolaida asmenims, pateikiantiems mokinio, studento, pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą
Nuolaidos netaikomos spektakliams, skirtiems labai mažam žiūrovų skaičiui (iki 30 vietų), šventiniams, vaikiškiems ir Naujųjų metų spektakliams

Judėjimo negalią turinčius asmenis prašome apie savo dalyvavimą iš anksto informuoti teatro kasą.

DAUGIAU