Katažina Šakiai. Solinis koncertas

Katažina Šakiai. Solinis koncertas

Informuojame, dėl įvesto karantino Lietuvoje, renginys Katažina. Solinis koncertas, kuris turėjo įvykti kovo 25 d. Šakiuose yra perkeliamas į spalio 15d. 18:00.

Bilietai į perkeltą koncertą galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jums netinkama nauja renginio data, bilietus galite grąžinti.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766 . Prašymai priimami iki balandžio 30 d. Daugiau informacijos dėl bilietų grąžinimo bus paskelbta pasibaigus karantinui.

 Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

KATAŽINA
MYLIU GYVENIMĄ!

 

Spalio 15 d., ketvirtadienį 18:00 val. Šakių kultūros centre – nuotaikingas ir nuoširdus Katažinos koncertas! Žavioji atlikėja kviečia Jus pasidžiaugti gyvenimu ir paklausyti melodingų dainų!

 

Bilietus platina bilietai.lt bei Šakių kultūros centras, Nepriklausomybės g. 7, Šakiai. Daugiau informacijos tel. nr.: +370 620 92 411

Katažina – slaviško temperamento viesulas lietuviškoje scenoje. Jos plati širdis ir dar platesnis balsas kasmet gausina gerbėjų būrį. Vilniaus krašte užaugusi dainininkė dažnai matoma populiariose TV muzikinėse laidose (“Chorų karai”, “Žvaigždžių duetai”, “Lietuvos balsas”, “2 balsai – 1 širdis” ir kitos). Atlikėja atvyksta į Šakius, kad pasidalintų savo širdimi su Jumis. Kviečiame visus linksmai praleisti vakarą ir ilgam pasisemti teigiamų emocijų!

Spalio 15 d., ketvirtadienį 18:00 val. Katažina laukia Jūsų visų Šakių kultūros centre!

1

DAUGIAU