KEISTUOLIAI |  Aidas Giniotis ir teatro trupė PliumBum

KEISTUOLIAI | Aidas Giniotis ir teatro trupė PliumBum

Aidas Giniotis – aktorius, režisierius ir bardas, puikiai pažįstamas kaip vienas iš Keistuolių teatro įkūrėjų bei aktyviausių kūrėjų. Jau tris dešimtmečius savo autorinėmis (ir ne tik!) dainomis lepinantis klausytojų ausis tiek vienas, tiek su kitais atlikėjais, šį sykį A. Giniotis į sceną pasikvies penkis muzikalius ir energingus jauniausios kartos aktorius, su kuriais naują skambesį suteiks Vytauto Kernagio dainoms.

Dviejų dalių koncerte skambės autorinės A. Giniočio ir bardų dainos bei V. Kernagio kūriniai, atliekami drauge su jaunaisiais aktoriais – spalvingomis ir unikaliomis asmenybėmis, kurios skirtingais balsais bei instrumentais išjudins net patį abejingiausią klausytoją. Aistė Šeštokaitė, Lyja Maknavičiūtė, Urtė Smulskytė, Matas Pranckevičius ir Džiugas Širvys – penki vaidybos studentai, besimokydami teatro meno subtilybių nė per žingsnį neatsitraukiantys nuo muzikos. Jauni kūrėjai 2018 m. pavasarį sulaukė reikšmingo įvertinimo – jiems skirta V. Kernagio fondo stipendija.

Aidas Giniotis su jaunaisiais aktoriais leisis į naujų garsų paieškas daugelio mintinai mokamose melodijose ir žada Vytauto Kernagio dainas instrumentais bei balsais pažadinti jautriai, įvairiai, ir, svarbiausia – su didžiuliu nuoširdumu.

Renginio trukmė 1 val. 45 min. (viena pertrauka)

SVARBI INFORMACIJA

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.

– Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas,

kosulys, dusulys).

– Renginyje nerekomenduojama dalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresniems, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis asmenims.

– Prašome laikytis bent 2m atstumo nuo kitų renginio dalyvių, kitu atveju privalima dėvėti

apsaugines veido kaukes arba apsaugines veido priemones, (valgant ir geriant jų dėvėti neprivaloma)

– Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.

– Nesilaikant šių taisyklių, bus paprašyti palikti renginį ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

DAUGIAU