Kelionė laivu Gintaro paslapties beieškant

Kelionė laivu Gintaro paslapties beieškant

Kviečiame leistis į kelionę laivu Kaunas ir paieškoti gintaro paslapties pačiame Raudondvario dvare.

Ekskursija tinkama visoms amžiaus grupėms. Tai įdomi, pažintinė kelionė laivu Nemuno ir Nevėžio upėmis, su gintaro paslapčių edukacija. Šios edukacijos metu dalyviai susipažins su gintaro ir kitų fosilijų susiformavimu, bus pasakojama apie priešistoriją nuo dinozaurų išnykimo prieš 60 mln. metų, gintaro formavimosi prieš 40-50 mln. metų iki šių dienų. Taip pat galėsite patyrinėti nepaprastos Baltijos gintaro savybes. Edukacijos metu paskanausite gintaro arbatos ir pasigaminsite sau arba tikram draugui unikalią gintarinę draugystės apyrankę!

Pačiame dvaro kiemelyje dar galėsite savarankiškai pasivaikštinėti ir pasigrožėti išpuoselėtu dvaro kompleksu. Pilni gerų emocijų sugrįšite į laivą ir plauksime atgal į Kauną.

Visos kelionės trukmė 5,5val. val. Edukacijos trukmė 1val, Raudondvaryje būsime 2val.

Jūsų patogumui jau galima nusipirkti bilietą su maitinimu laive. Į porciją įeina šilto sultinio puodelis ir du kibinai (vienas su mėsa, kitas vegetariškas)! Pageidaujantiems maitinimo, turite užsisakyti paskambinę tel.: +370 60986020

Taip pat laivą nuomojame privačioms kelionėms.

Daugiau renginių rasite mūsų facebooke: https://www.facebook.com/laivasKaunas/

Taisyklės:

1. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami Tiketoje.

2. Plaukimai laivu “Kaunas” vykdomi tik susirinkus 10 žmonių grupei.

3. Neįvykus kelionei, Organizatorius-Nemunas Travel, UAB bilietų pirkėjui pasiūlo sekančio reiso, kitos dienos kelionę arba grąžina pinigus.

4. Pirkėjai, įsigiję bilietą Tiketoje, pageidaujantys sąskaitos-faktūros, turi per 2 dienas (po bilieto įsigijimo) kreiptis į Organizatorių-Nemunas travel, UAB.

5. Keleivis privalo atvykti į laivą 15 min prieš kelionę.

6. Prieš kelionę keleivis laive privalo pateikti Tiketoje įsigytą bilietą ir saugoti jį visos kelionės metu.

DAUGIAU