Kinas kieme: ”Kaimiečiai” | Kino pavasaris x Vasaros terasa

Kinas kieme: ”Kaimiečiai” | Kino pavasaris x Vasaros terasa

Romantiškiausi pasimatymai iš kino teatro vasarai išsikėlė po atviru dangumi! „Kino pavasario“ ir „Vasaros terasos“ komandos pristato vasaros seriją „Kinas kieme“. Joje – žiūroviškiausias festivalinis kinas, geriausi lietuviški filmai ir „A24“ studijos perliukai.

Šokiai, dainos, ašaros ir dramos – viskas teptuku! Unikalus filmas, prie kurio kūrimo prisidėjo ir Lietuvos dailininkai, nutapytas pagal Nobeliu apdovanotą lenkišką romaną ir šiek tiek primena lietuviškus „Metus“. „Kaimiečiams“ abejingų nėra – filmas „Kino pavasaryje“ išrinktas žiūroviškiausiu.

 

Vartai: 18:00

Seanso pradžia: 19:00 (filmo trukmė – 1 h 54 min)

Treileris: https://youtu.be/FEj6KuBeYDM

 

PLAČIAU APIE FILMĄ „KAIMIEČIAI“

Tai istorija apie Jagną – jauną moterį, kuri XIX a. pabaigos Lenkijos kaime yra pasiryžusi rinktis savo pačios kelią. Šiame apkalbų, pavydo ir nesibaigiančių nesutarimų židinyje visus – ir turtingus, ir vargšus – vienija pasididžiavimas savo žeme, atsidavimas tradicijoms ir giliai įsišaknijęs patriarchatas.

Jagna atsiduria prieštaringų troškimų ir intrigų sūkuryje – tarp turtingiausio kaimo ūkininko, jo vyriausio sūnaus ir kitų svarbiausių bendruomenės vyrų. Jos pasipriešinimas veda link tragiško susidūrimo su bendruomene, kurioje ji augo ir gyveno.

Įspūdingu realistiniu stiliumi nutapyti „Kaimiečiai” – naujausias „Oskarui” nominuoto filmo „Jūsų Vincentas” autorių kūrinys, kurį tapė ir Lietuvos dailininkai.

——————————

Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas.

——————————

„Vasaros terasos“ veiklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:54
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: filmas lietuvių kalba su angliškais subtitrais
Vaikai įleidžiami nemokamai:  iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

DAUGIAU