Kinas kieme: ”Tu man nieko neprimeni” (papildomas) | Kino pavasaris x Vasaros terasa

Kinas kieme: ”Tu man nieko neprimeni” (papildomas) | Kino pavasaris x Vasaros terasa

Romantiškiausi pasimatymai iš kino teatro keliasi po atviru dangumi! Buvo tik laiko klausimas, kada pagaliau „Kino pavasario“ ir „Vasaros terasos“ komandos suvienys jėgas ir pristatys vasaros seriją „Kinas kieme“. Joje – žiūroviškiausias festivalinis kinas, geriausi lietuviški filmai ir „A24“ studijos perliukai.

 

Įspūdžių, aistrų ir gelmės kupina kino vasarą tęsia papildomas šių metų „Sidabrinėse gervėse“ gausiai apdovanoto filmo „Tu man nieko neprimeni“ seansas. 

 

Vartai 19:00

Seanso pradžia 20:00 (filmo trukmė – 1 val. 48 min.)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ky_I3UnalPw

 

APIE FILMĄ „TU MAN NIEKO NEPRIMENI“

 

„Tu man nieko neprimeni“ – tai Lietuvoje ir užsienyje abejingų nepalikusi intymi meilės istorija. Tokios filmo sėkmės priežastis – tai, kad kiekvienas šiame filme atpažins dalelę savęs ir visą kino seansą spėlios – įmanomi šie santykiai ar ne?

 

Šiuolaikinio šokio šokėja Elena sutinka gestų kalbos vertėją Dovydą. Tarp jų akimirksniu užsimezga švelnus ryšys, jis gilėja, Dovydas ir Elena ima artėti vienas prie kito ir platoniški santykiai pamažu virsta romantiniais. Kai Dovydas atskleidžia esantis aseksualus, jiedu pasiryžta savojo intymumo ieškoti drauge – atrasti savo pačių būdą kurti santykius. 

 

Pasaulinė filmo premjera įvyko prestižiniame „Sundance“ (JAV) kino festivalyje, kur „Tu man nieko neprimeni“ pelnė apdovanojimą už geriausią režisūrą. Juostai neatsispyrė ir daugelio kitų tarptautinių festivalių komisijų nariai, aistringais įvertinimais apipylė net BBC ir „Variety“ žurnalistai. 

 

Lietuvos žiūrovams filmo režisierė Marija Kavtaradze gerai pažįstama – debiutinis jos filmas „Išgyventi vasarą“ taip pat sulaukė daugybės simpatijų ir apdovanojimų Lietuvoje ir svetur.

——————————

Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas.

——————————

„Vasaros terasos“ veiklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:48
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: filmas lietuvių kalba su angliškais subtitrais
Vaikai įleidžiami nemokamai:  iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

DAUGIAU